Kim Wolisz Być,kto Ma W Życiu Łatwiej?

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
Tak jak w temacie.Jakie wg Was są pozytywne lub negatwne strony bycia kobieta a jakie bycia meżczyzną.Jakbyście mieli prawo wyboru-jaką decyzję byście podjęli?
Jestem ciekawa Waszych opinii :)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja zawsze chcialam byc facetem bo myslalam ze on ma latwiej....ale teraz mysle ze mamy porowno
no chyba ze facet jest to tatalnym leniem :p
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Nie mam zielonego pojęcia...Kto ma łatwiej? Teraz już po różno jest, ale przedtem...ehh, szkoda gadać, kobiety sie chowały po domach, a faceci rządzili:/ Ale za to teraz to ok:D:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jest jak jest, urodzilam sie plci zenskiej to niech tak bedzie :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja nie chcialabym zmienic swojej płci, mysle ze dziewczyny maja lepiej i sa lepsze :p hehehe No pewnie jakbym była chlopakiem to bym tak nie mówiła... ;)
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
jakbym byla facetem to bym wam powiedziala,,,, kobieta ma wiecej pracy bardziej sie meczy, ma caly dom na glowie,sprzata gotuje, chyba ze za młodu wychowa sobie męża :p dzieci musi rodzić :/
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
ja zostane przy swojej płci bo dziewczyny mają co pokazywać :p i są ładniejsze!
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Kobiety co miesiąc cierpią zwijając się z bólu a między nogami to nie powiem co się dzieje... Faceci są bardzo wrażliwi na wdzięki kobiet nie chciałabym żeby mi stanął gdybym miała bokserki i lużne spodnie :D kobiety muszą przejś przez wielogodzinny poród... Sama nie wiem kim byś lepiej, no i faceci mają mutację heh i ponoć moczą się w nocy :D :D :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja jestem kobieta i niech tak zostanie...za skarby swiata nie chciałabym isc do wojska.. :p ALe kobiety wiece cierpia..np. rodzenie dzieci.. :D
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja sądze że skoror jestem kobietą no to chyba tak ma być :p a co do tych cierpień to każdy ma swoje bóle więc nie ma w ogóle po co się nad tym zastanawiać
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Dziwnee same kobitki wypowiadają sie w temacie...

Ja jestem kobietą i dobrze mi z tym.
Kobiety to w końcu płeć piękna!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak sobie dzisiaj uświadomilam ze facetem jest byc beznadziejnie! Kobiety maja chyba lepiej :) I tak starsznie sie ciesze ze kopnal mnie ten zaszczyt bycia nia (a mialam byc chlopakiem :mruga: )
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja też miałam być chłopakiem, w dodatku mam 3 braci i moja mama myślała, że będzie mieć 4 synka :D hehehehe
Cieszę się, że jestem dziewczyną :D za nic w świecie, nie chciałabym być chłopakiem :)
 

DeSnajpa_IV

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Skawina
O, zaraz zacznie się wojna płci, która lepsza : kobiety czy mężczyźni
Każda płeć ma zalety i wady (wymieniać nie będę, bo lista zapewne długa, a jeszcze narobię sobie wrogów) i lepsze aspekty życia (chłop nie rodzi dzieci, baba nie idzie do woja), co dla bab jest Passe, dla chłopów może być $hit i odwrotnie.. .
Chłopak myśli że ma łatwo i zapewne ma
Dziewucha też myśli że ma łatwo i pewnie tak jest
I tak ma być. Nie ma lepszych, bo nie bez powodu to są płci przeciwne
 
Do góry