Przepowiednie

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
Czy wierzycie w przepowiednie?? A moze sami wróżycie?? Ja sama wierzę w horoskopy, ale szukam kogos kto by mi powrozyl moze jest tutaj jakas osoba ktora ma takie zdolnosci??
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Mogę Ci powróżyć z fusów i ręki :p Chyba to nie jest trudne XD
A tak poważnie to w horoskopy ani przepowiednie nie wierzę. No może jakieśtam stare przesądy ludowe, typu odpukać w niemalowane, pluć przez lewe ramię i takie tam :p Ale to tak bardziej z przyzwyczajenia.
A jeśli chodzi o wróżenie i horoskopy to wydaje mi się, ze niemożliwym jest, żeby wszyscy ludzie urodzeni w tym samym znaku zodiaku mieli takie samo życie. Trochę to śmieszne.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Nie widze (chyba ze slepa jestem:p) powodow dla ktorych mialabym wierzyc np w horoskop, nie rozumiem tego. Skłonna jestem troche to uwierzenia w liczby... w numerologii coś perfidnie jest, spostrzeglam to juz milion razy, jakby liczby rzezcywiscie były integralną częścią nas.. jakby nas opisywały. Może nie zawzse to sie sprawdza (znaczy jeśli już sie sprawdza to musi zawsze ale nie zawsze znawcy bądz my umiemy je dobrze odczytac) ale dla mnie to jest wręcz oczywiste... I jeśli ktoś ma jakiś przeczucie, wizje, to nie żebym w to wierzyla ale biore troche pod uwage, w koncu nieraz się sprawdzają, nawet mi :niepewny:
 

Rozbójnica

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
37
W horoskopy z gazet i roznych pism kobiecych nie wierze w ogole:] Ale moja mlodsza kuzynka zawsze wierzyla w to co pisalo w horoskopie Bravo........
 

Neferiti

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Coż za bzdura. Zastanawiam się jak to jest możliwe, że żyjemy w XXI w., a ludzie dalej wierzą w takie brednie. Wróżby, horoskopy, przesądy... dla mnie to są bajki nie mające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie wierze w nie, choć można zauważyć ich zdumiewający "wpływ", kiedy człowiek zaczyna sobie dopasowywać rzeczywistość do słów, które usłyszał/przeczytał. Wszystkie te "magiczne" przepowiednie formułowane są tak ogólnikowo, że nie trudno podciągnąć pod nie realne wydarzenia.

Pozdawiam :)
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
W horoskopy z gazet i roznych pism kobiecych nie wierze w ogole:] Ale moja mlodsza kuzynka zawsze wierzyla w to co pisalo w horoskopie Bravo........
W większości ich autorami są zwykli redaktorzy lub jasnowidzowie na telefon.. Bleh..
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
....Ja uważam, że horoskopy to całkowita tandeta i tylko mącą w głowach małym dziewczynkom :)
Wymyślają je pierwsze lepsze osoby i myślą, że znajdą naiwaniaczków.
....I w tym jest własnie problem, że niestety ich znajdują :) hehe
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ale horoskopy mogą być też korzystne :p Bo jak np pisze że niedługo poznam Miłość mojego życia albo wygram w lotto to jak zaczne w to strasznie wierzyć to dzięki tej wierze moge to realnie stworzyc :D
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...Ale jak pisze, że Cie niedługo spotka cos złego, to niektórzy potem boja sie wychodzic z domów!! Tak zacięcie wierza w horoskopy!!
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Horoskopy :] w ogole nie powinno sie ich czytac, bo potem podswiadomie dazymy do tych bredni co wyczytalismy :]
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
to trzeba czytac tylko te dobre! i to po 10 razy! :p
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
mojej koleznace wrozyla cyganka i wsyztsko jej sie sprawdzilo
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
jak spaceruję po Poznaniu to mnie obłapiają cyganki i zazwyczaj próbują okraść -.-" Nie rozumiem tych ludzi, poważnie. Wiem ,że nie wszyscy są tacy. .ale cóż :p
Poza tym one mają swoje sposoby żeby Ci wróżyć, patrzą na wiek, na to czy masz obrączke, kiedy dajesz im kase czy masz grubo wypchany portfel. Jak jesteś ubrana etc. Z samego obejrzenia osoby dokładnie potrafią coś "wywróżyć"
 

ceneo

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z raju ;)
No pewnie ze mozliwe! Ale na ile parwdopodobne? :p
Ja znam kobiete już od 15 lat która mi przepowiedziała kilka rzeczy i przepowiada dalej .... i nigdy się nie pomyliła . Mam bardzo duże zaufanie do niej , chociaż niejest z mojej rodziny i nie musze jej płacić za każdą przepowiednie
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja chce wierzyć bo mam przepowiedziane że spotkam piękną kobiete a do tego bogatą :D Dlatego wierze oj wierze :D
 
Do góry