Co Działa Na Facetów?

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Napiszcie, co jest takiego w dziewczynie, że na jej widok lub kiedy ona coś robi, miękną wam, facetom, nogi?
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
thA bEst of BajErkA in da WorlD:
"idziemy się ruchać" - facet jest wasz :p

A co działa pozatym... myśle, że 2 typy dziewczyn - wyglądające jak takie suczki i takie które wyglądają na przemiłe osóbki.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
na kazdego co innego...

a na mnie ...hmm lubie dosc wysokie dziewczyny (~165-171cm) obojetny kolor włosow... i patrze na oczy i usmiech...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
poprpstu zobacze te oczy juz działa zobacze te nogi juz działa zeobacze figure i działa wyobraźnia itd itp :D :p
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Ehh. Ja zwracam uwagę na naturalność... nie może być za dużo tapety.. Wzrost praktycznie nie ma znaczenia... Miły uśmiech, szczery wzrok, nie za dużo tapety i mile widziane włosy conajmniej do ramion... O cechach charakteru raczej nie będę pisał ale przede wszystkim szczerośc .. bo jak dziewczyna zaczyna coś kręcić i ściemniać za dużo to już ... ehh sami wiecie ...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
to fajnie :) Tylko że ja mam 163cm także bym Wam nie przypasowała ;) Ale myślę, że na chłopaków może działać to, że... nic się nie robi. Bo na mojego Skarbieńka [jak na razie] to działa ;)
 

SZWAGIER

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Bielsko-Biała & Koszalin

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Na mnie przede wszystkim uśmiech i spojrzenie a te inne gadżety to gdzieś później :p
 
Do góry