wstydze się miłości

Status
Zamknięty.

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
mam problem.. kocham pewnego chłopaka z którym chodze do klasy. On również mnie kocha - wiem to na 100 %. Cały czas rozmawiamy o nas.. On mówi że chce ze mną być i ja z nim też lecz boję sie co powie otoczenie ze szkoły na związek z nim. Pragne z nim być ale też wstydzę się. Przede wszystkim boje sie co powie cała klasa :(( ten wstyd z tego powodu że ten chłopak którego kocham nie nosi markowych ciuchów.. jest troche przy kości itd. Ale jest za:cenzura:i.sty z charakteru a mi sie nawet podoba z wyglądu.pomóżcie prosze ! co robić ? ;(
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ja p.i.e.r.d.o.l.e... poważnie? To jest najgłupszy post miesiąca i trudno bedzie to przebić. Ahh te dzieci...

Zdegustowany.

J.B
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
mam problem.. kocham pewnego chłopaka z którym chodze do klasy. On również mnie kocha - wiem to na 100 %. Cały czas rozmawiamy o nas.. On mówi że chce ze mną być i ja z nim też lecz boję sie co powie otoczenie ze szkoły na związek z nim. Pragne z nim być ale też wstydzę się. Przede wszystkim boje sie co powie cała klasa :(( ten wstyd z tego powodu że ten chłopak którego kocham nie nosi markowych ciuchów.. jest troche przy kości itd. Ale jest za:cenzura:i.sty z charakteru a mi sie nawet podoba z wyglądu.pomóżcie prosze ! co robić ? ;(

Oj b. marna prowokacja, dziecinko... :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
jeśli to żart to szkoda słów
a jeśli to prawda co mówisz to jeszcze bardziej szkoda słów
: /
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jeszcze kilka tego typu postów przeczytam i zacznę być niemiły i zgryźliwy....
Po co tego typu tematy.

Prowokacja hope so...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
:cenzura:a spadłem z krzesła. Dzieci do 17 roku życia nie powinno się do kompów dopuszczać...MASAKRA
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Gdyby autorka postu była w odpowiednim wieku, napewno nie zadawałaby pytań typu co mam robić.
Musi ca, sama widzisz, że nie dojrzałaś jeszcze do zwiazku. Przecież nie możesz z kimś chodzić na siłę.
Co z tego, że podoba Ci się jego charakter kiedy nie umiesz zaakceptować np. jego ubioru...
Chcesz z nim być, a wstydzisz się go???
Powinnaś wiedzieć, że jeśli się kogoś kocha akceptuje się go takim jaki jest....
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Po pierwsze Szkoda ze nie masz choć trochę oleju w głowie.Po drugie nie Warto Sie takimi głupotami przejmować..A po 2 temat trochę na Wyrost.. :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1 prowokacja więc zamykam.
2jeśli nie prowokacja to ktoś musi Cię przełamać. tzn Ty. zrób sobie i chłopakowi zdjęcie, i na nasej klasie z innego konta na forum daj link do zdjęcia, trochę szumu i ucichnie (nikt nie pomyśli że to Ty wstawiłaś a i nie będzie już potem co się wstydzić)
 
Status
Zamknięty.
Do góry