Starosc- czy jej sie boicie???

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Niezaradności związanej z wiekiem? Tego,że kiedys ktoś bedzie musiał się wami opiekować?Karmić,może zmieniać pieluchy?

Ja boję się tego,że kiedys nie będę mogła sama przy sobie zrobic wszystkiego,że będę musiała kogoś prosić o pomoc.
Chciałabym zestarzeć się z godnością.Nie przeszkadzją mi zmarszczki,ani inne oznaki starości.Boję się tego,że kiedyś może nadejść taki dzień,że nie będę w stanie sama zjeść obiadu.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja sobie nawet tego nie wyobrażam ! Zawsze jak ktos mi powie "A jak bedziesz stara..." A ja zawsze na niego krzycze z wyrzutami "Nie nie będę nigdy stara!" I takie mam podejście poprostu sobie tego nie wyobrażam...I nawet nie chcę o tym myśleć...
 
F

faithless

Guest
Karolina napisał:
"Nie nie będę nigdy stara!"
Wszystkich nas to czeka :(
Nigdy nie chcał bym dozyc dnia w którym nie mugłbym sam zrobic sobie sniadania
Po za tym jestem zwolennikiem eutanoazj .
 

katarina991

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies w anglii
starosc - czasem przygladam sie starszym ludziom, np. w parku i sobie mysle - jaka ja bede w ich wieku?
czesto podziwiam starszych ludzi za ich pogode ducha pomimo ograniczen zwiazanych wlasnie z wiekiem.
chyba nikt z nas nie chcialby byc dla innego czlowieka ciezarem.
wazne jest, aby w takiej sytuacji trafic na LUDZI, aby godnie przezyc starosc.
 
F

faithless

Guest
nika napisał:
pasuje do tego drugiego , bo do pierwszego mnie nie przyjma
Chyba wiekszosic z tego forum trafi do Diabełka i saddama :hyhy: Ogląaliscie SOUTH PARK ? :hyhy:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tom w takim razie jesteś batmanem i latasz w pelerynie :] hihi przylec kiedyś do mnie narysuję Ci mape :D

Nyo a jak kości już mnie bolą, skleroze mam- powaznie! o mojej sklerozie może zaświadczyć każdy z moich znajomych ;)
No tylko wyglądam na 16 lat :p
 
Do góry