Chłopak Bądź Dziweczyna Twoich Marzeń...

troszczyn

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Spróbujcie opisać swego przyszłego partnera z jakim chciałbyś/abyś byc... :D To może być ciekawe :lol:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No wiec tak: wyglad jest niewazny, byleby nie byl zbyt niski, zbyt chudy ani zbyt gruby :p Taki chlopak musi byc czuly, romantyczny, odwazny, silny, opiekunczy i spod znaku Raka, Ryb, Skorpiona lub ewentualnie Wagi :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Wysoki, ciemny blondyn, opiekunczy, szarmancki , romantyczny , kochajacy---:D takiego wlasnie mam , to moje kofanie :zakochany:
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Wysoki, brunet, duże zielone oczy, szerokie ramiona, ciekawe zainteresowania, zabawny, no i musi mnie bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo kochać!!! <ale jeśli będzie inny to też nic nie szkodzi :]>
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
łęee...ja ostatnio stwioerdziłam,z ę takeigo nei mam bo raz to jets cudowny blondasek, a raz uroczyszatyn :) a teraz dałam sobie spokójk z nieziemskim przystojniakiem- Krzysiem... i podoba mi się ktoś inny, Boże... niehc chociaz to wyjdzie ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja już mam swojego chłopaka marzeń..
Narazie tylko w mysli, ale jest :)
I istnieje naprawde.
Opisywac nie bede..
 

klisia

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
zeby byl niezaladny ani nie za brzytki:p
taki zeby mnie szanowal, kochal, byl opiekunczy i mógl mnie obronic
taki z ktorym moglabym porozmawiac o wszystkim, powierzyc mu moje wszystkie tajemnice nawt te najglebiej schowane w mojej glebi
tak bez zadnych oporow powiedziec mu ze co mi sie podoba a nie
taki zeby mnie nie wysmail bo mam ja mam jak na nasze spoleczensto konwersyjne poglady na swiat :D
i byl tylko moj :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Zauważyłam że mi się strasznie podobają wysocy bruneci, dobrze zbudowani :) o ciemnych oczkach, ale...
nie jest to mój ideał, którym się kieruje, ponieważ juz miałam takie sytuacje że podobali mi się też blondyni.
Powinien być silny, mądry, romantyczny i mieć wszystko co najlepsze :D ale nie ma ludzi bez wad, więc idealnych mężczyzn też nie ma. Znam wiele przypadków : Wygląd super, charatker straszny i na odwrót. Chciałabym się również czuć z przyszłym chłopakiem bezpiecznie :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
omijając wygląd, bo to dla mnie za trudne...
przede wszystkim musi mnie kochać. a jak mnie może zdobyć?
uwielbiam romantyków. spacery o zachodzie słońca wzdłuż plaży, to mnie właśnie kręci. dobrze by było, gdyby umiał grać na gitarze... ;) musi być czuły. uwielbiam się przytulać, czuć, że on jest blisko mnie. musi mnie rozumieć. jestem dość nietypowa, rzekłabym nawet nienormalna, więc on musi to zaakceptować. musi mi zaufać i sprawić, żebym ja też mu zaufała. uwielbiam słuchać ludzi, mniej wolę mówić o sobie. jednak jak komuś ufam, otwieram się, mówię o wszystkim co mnie dręczy. przede wszystkim... niech ma własne zdanie, własne marzenia plany, niech nie boi się o tym mówić. niech po prostu będzie sobą, niech nie udaje kogoś, kim tak naprawde nie jest.
czy taki ktoś w ogóle istnieje?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ale nie ma ludzi bez wad, więc idealnych mężczyzn też nie ma

Sama powiedzialas: "ludzi" :lol: Wiec moze mezczyzna jakis sie znajdzie :D

A tak nawiasem mowiac- zauwazylam, ze najpierw mamy wykreowany ideal co do cala, a potem i tak jestesmy z kims zupelnie innym i zmieniamy nasz wizerunek idealu :D Ze mna bylo tak samo: podobaja mi sie blondyni o ciemnych oczach- jestem z niebieskookim brunetem :D Wolalam, zeby byl szczuply i mial ok. 175 cm- moj chlopak ma 190 cm i jest barczysty :D I teraz, zwlaszcza w tej drugiej kwestii, gwaltownie zmienilam wykreowany ideal :D

PS. Jest jakas dziewczyna, ktora nie lubi czulych romantykow? :p
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jeśli chodzi o typ urody, to naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Podobać mogą się przecież brunetki, blondynki, szatynki, azjatki, murzynki, thaitanki... Na świecie jest w końcu 3 mld kobiet :]. Fajnie by było tylko jakby miała urodę lekko ponad przeciętną, ale w oczach zakochanego faceta jego wybranka i tak jest najpiękniejsza ( i chyba w drugą stronę też, chociaż nie wiem, bo zwykle nie rozumiem płci przeciwnej :p ). Co do innych ważnych kwestii, dobrze by było mieć parę wspólnych tematów zainteresowań, bo bardzo lubię prowadzić ynteligentne konwersacje. Temperament "idealnej" powinien być średni, gdzieś pomiędzy księżniczką leżącą cały czas na dziesięciu materacach, a kaskaderką jeżdżącą jednocześnie na dwóch motocyklach B) Aha.. No i fajnie by było jakby nie paliła.

Teraz mi powiedzcie gdzie takie żyją :p
 

Tyska89

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
ja mam ideal taki w myslach ale nio to nie znaczy ze sie tego tzrymam,.....jak misie spodoba inny to tez jest dobrze ale nio taki moj ideal wymarzony to brunet brazowe oczy i sniada cera...taki troszke wyzszy ode mnie ale nie zaduzy tak ok 180 moze miec hmm opiekunczy kochany z poczuciem humoru zebym sie przy nim mogla czuc bezpiecznie no i hmm nie moze palic ani duzo pic :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ech... a ja juz miałam chlopaka swoich marzen... ale z nim juz nie jestem....rozstalismy sie :( ;(.... tak bardzo chciałabym byc z nim.... Kocham go :*
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja też nie palę i jestem inteligentna :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja już mam tego wymarzonego: wysoki (nawet bardzo ;) ) brunet z pięknymi zielonymi oczkami... dobrze zbudowany (nie czytać ani mieśniak, ani "pulpecik" :) ) opiekuńczy, szczery, i wogóle wogóle najkofanszy bo mój :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wygląd (chociaż mało ważny, mam w głowie taki obraz :D)
-brunet (mam słabośc do brunetów)
-Czarne oczka, niebieskie też mogą być :D
-Lekka opalenizna
-Dobrze zbudowany (czytać to samo co Motylek napisał :D)
-i do tego zestawu jeszcze srebrny łańcuszek na szyi ;)

To jeśli chodzi o wygląd...


Charakter
-musi mnie kochać (to najważniejsze)
-wybaczac...
-Być czuły
-kochany
-wspierać w trudnych chwilach
-być oparciem...
-mieć duuuże poczucie humoru

Ale dodam jeszcze że ideałów nie ma...
 
Do góry