Rowery MTB

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
MTB to super sport. wpisujcie sie fani rowerkow!!! piszcie osiagniecia, co uwazacie o tym sporcie, pokazucjie swoje maszyny :p

http://mtb.awf.katowice.pl - stronka naszej sekcji ;) jezdze jako junior mlodszy od przyszlego roku moze z licencja...

chcialbym sie tez poradzic :p:D kupuje nowy rowerek:
http://www.sklep.rower.nspace.pl/index.php...roducts_id=6434
Author z 2007r. MTB model Dexter. za 1600zl. o to opis i sklep gdzie go kupuje. warto? i jak z osprzetem ;/?? wedlug mnie za ta cene to swietna oferta, do tego jakies rogi i liczniczek z ponad 30 programami.

PZDR. All
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
w poniedzialek badania "Wintgate", a z powodu choroby ominęły mnie wydolnościowe ;(
w 2008 kolejna odslona http://bikemaraton.com :)

a tu ciekawa stronka z nowosciami w sporcie, imprezami i innego typu poradami i informacjami.
http://www.mtbnews.pl/

zapraszam i naprawde zachecam do sportu. Trudno sie przyznac ale w zeszlym roku do teraz jezdzilem na:
AUTHOR Trophy z 2001r. ;) to naprawde sport dla kazdego. Rekreacja i rywalizacja ;) a za wysiłek nagrody.

PZDR. ALL
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
Zdecydowałem się na Author'a Kinetic. jest lekki i bardzo "funkcjonalny", do tego hydrauliczna tarcza z przodu.

Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym za nami.
W Rzeniszowie 1.03.08r. odbyły się Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym. Na szczęście można było startować na rowerach górskich, dlatego brałem w nich udział. nieposzło mi zadobrze ale wyścig ukończyłem w pierwszej dziesiątce (9 z 18).
Było bardzo ciekawie, lecz warunki na trasie wyjątkowo trudne. Samo błoto na podjazdach, do tego mocna ulewa i silne wiatry.
Dlatego to był najlepszy wyścig w moim życiu ;) Czekam na następny przełaj w przyszłym roku, może pójdzie mi lepiej... ;P

PZDR. ALL
 

Dorota24d

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pomorze
Zdecydowałem się na Author'a Kinetic. jest lekki i bardzo "funkcjonalny", do tego hydrauliczna tarcza z przodu.

Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym za nami.
W Rzeniszowie 1.03.08r. odbyły się Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym. Na szczęście można było startować na rowerach górskich, dlatego brałem w nich udział. nieposzło mi zadobrze ale wyścig ukończyłem w pierwszej dziesiątce (9 z 18).
Było bardzo ciekawie, lecz warunki na trasie wyjątkowo trudne. Samo błoto na podjazdach, do tego mocna ulewa i silne wiatry.
Dlatego to był najlepszy wyścig w moim życiu ;) Czekam na następny przełaj w przyszłym roku, może pójdzie mi lepiej... ;P

PZDR. ALL


Napewno dasz rade ;) Trzymam kciuki.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Zdecydowałem się na Author'a Kinetic. jest lekki i bardzo "funkcjonalny", do tego hydrauliczna tarcza z przodu.

Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym za nami.
W Rzeniszowie 1.03.08r. odbyły się Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym. Na szczęście można było startować na rowerach górskich, dlatego brałem w nich udział. nieposzło mi zadobrze ale wyścig ukończyłem w pierwszej dziesiątce (9 z 18).
Było bardzo ciekawie, lecz warunki na trasie wyjątkowo trudne. Samo błoto na podjazdach, do tego mocna ulewa i silne wiatry.
Dlatego to był najlepszy wyścig w moim życiu ;) Czekam na następny przełaj w przyszłym roku, może pójdzie mi lepiej... ;P

PZDR. ALL
Ja tez bym nie brał Authora,słaby lakier mało sztywne,ale dopiero dzis zobaczyłem ten temat więc nie mogłem poradzic,z drugiej strony kolega ode mnie smigał na nim na maratony i dawał rade.
Ja mam od Wrzesnia Kross Level a6 i tak sztywnej ramy w zyciu nie miałem,mam nadzieje ze Author będzie ci dobrze słuzył
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Sztywne to są ramy zjazdowe wykonane w technice CNC, a xc zapomnij o sztywności.

Generalnie Author jest lepszą marką niż kross. Więc nie wiem czym tu się podniecać mówiąc o krosie, zrozumiał bym jak by tu było wspomnienie o sintesi, ale kross ;/
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Sztywne to są ramy zjazdowe wykonane w technice CNC, a xc zapomnij o sztywności.

Generalnie Author jest lepszą marką niż kross. Więc nie wiem czym tu się podniecać mówiąc o krosie, zrozumiał bym jak by tu było wspomnienie o sintesi, ale kross ;/
A jednak Author wycofał sie z naszego rynku... BB)
Jesli chcesz kupic dobrą marke to polecam Scott :eek:k:
Rozmawiamy o rowerach w danym przedziale cenowym a nie marce,do kwoty 2500 od dawna królują Krossy
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Chyba nie tak od dawna, bo jeszcze 3 lata temu jak trochę w tym siedziałem to jakoś o krosie nie było mowy zbytnio. Wtedy dużo kellys było w obiegu.

Z tego co widzę to http://www.velo.com.pl jest nadal dystrybutorem marki Author więc chyba coś źle słyszałeś ;)

W tym przedziale cenowym to bym poszukał w meridach. Bo scott jest drogą marką.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
No z tego co mi wiadomo Author w Polsce ma się dobrze i na emeryture się nie wybiera ;). A co do rozważań co jest lepsze to wg. mnie to jest bez sensu. Obecnie Kross ma rowery porównywalne, a czasami nawet lepsze w stosunku do innych marek wg. poszczególnych cen. Jeśli jest się amatorem i nie patrzy się na geometrię ramy itd. to wyraźnych różnic w jeździe na Authorze/Krossie się nie znajdzie...

Swoją drogą kolega Patryczak MTB swój rower już kupił. Jak napisał jest to Author Kinetic.
A wy tu snujecie jakieś rozmowy i polecacie co chwile coś innego. Jakby nie było jest już po przysłowiowych ptakach :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
ale może się komuś na przyszłość przydać.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Własnie,roweru nie kupuje się raz na całe zycie i od czego jest forum?
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
Własnie,roweru nie kupuje się raz na całe zycie i od czego jest forum?


Niby nie... ale niemam budżetu na tyle żeby kupować co roku nowego...
przepraszam za nieobecność ale w kwietniu egzaminy więc mam zawalony terminarz no i ten fatalnie chodzacy net...
a co do powyzszej konwersacji to uwazam ze authory sa duzo lepsze od krossow w tym przedziale cenowym, a mity o lakierze jeszcze nigdy sie u mnie nie sprawdzily... jak wczesniej pisalem: jezdzilem przez 7 lat na authorze, ktory niemial nic do zaoferowania a jednak sie dalo... i przez 7 lat minimalne problemy... a o odpadaniu lakieru mozna zapomniec jedynie pare rysek gdy wlecialem na niezle skalki...

pozdrawiam
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Sorka ale dla mnie to jakieś pomieszanie faktów, rower w teren więc jak można się tu o lakier martwić. Teren ma to do siebie że zawsze sie obije, podrapie itp.
 
Do góry