Radio Maryja !

Status
Zamknięty.

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Niewiedziałem do jakiej kategorii moge dać ten temat, ale doszedłem do wnoisku że tu będzie najlepiej. ( chodzi mi w nim o kwestie głównie Społeczno-Polityczne)

Irytuje mnie to iż Radio Maryja jest tak NISZCZONE, SZKALOWANE, pokazywane w ZŁYM ŚWIETLE w mediach Komwercyjnych i "Publicznych"!!!!
A na temat tego Radia (negatywnie oczywiście) wypowiadają sie Osoby, które nigdy (lub kilaka razy wyrywkowo) nie słuchaly go , wiedzą tylko o nim z Telewizji (ktora jak zapewne większość z nas zauwarzyła MANIPULUJE FAKTAMI JAK CHCE) i prasy Lewicowej.

Może zastanówmy sie dlaczego to Radio jest tak atakowane z każdej strony ... czy może daltego, że Mówią w nim PRAWDE która jest niewygodna dla "ELITARNYCH" grup społecznych!!! Ja myśle że dlatego.... ale jeżeli chcecie żebym podal Wam więcej argumentów za RM to piszcie, z chęcią porozmawiam.

Ja jestem zwolennikiem tego radia, a stałem sie nim dlatego, że chcialem sam usłyszeć dlaczego to radio jest takie "ZŁE" !!!! I okazało sie że jest całkowicie odwrotnie niż mówą w "Telewizji" ... Paradoksalnie dzięki atakom na RM przybył temu radiu jeszcze jeden słuchacz :D

Prosze również o aktywny udział ZWOLENNIKÓW !!!!
Pozdor :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ciekawe czy odstrasza kogoś sam tytuł czy jak .. bo nikt nic nie pisze ... a w rozmowach widziałem wiele nawiązań do RM ????
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
To ten temat.....brrr...
Nie, poprostu nie lubię nawet mowić o tym radiu.
Wiem ze pięknejest to ze śpiewają psalmy modlą się...ale
Jak to tak zeby sie mieszali w politykę... :/
Pozdrawiam :)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
RM to jest radio jedyne w swoim rodzaju w Polsce...nie można mu na pewno zabronić nadawania...bo jest potrzebne...dla wielu ludzi jest jedyną szansą na kontakt z religią..a to, ze załoga Księcia Rycyqa gada takie głupoty o polityce to już sprawa drugorzędna..każdy jest wolnym człowiekiem, może mówić, to co chce, nawet, jak nam sie to nie podoba..a my po prostu zawsze możemy sobie zmienić stacje na jakieś tam "ciułe granje"...

..sam osobiście..kilka razy wieczorem włączyłem RM..ot tak z ciekawości..czy było warto??..myślę, ze tak..ale nie zamierzam zostać wiernym słuchaczem..bo wygłaszane tam polityczne poglądy troszkę mnie niepokoją...a to troszkę dziwne..bo głosowałem na PiSiorki:p...
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Wiec powiem tak słucham odczasu do czasu RM nie zawsze sie zgadzam z tam głoszonymi pogladami ale
niektore audycje maja dobre i warto posłuchac a jezeli ktos atakuje RM ze takie a takie a nawet nie posłucha tylko gdzies tam słyszał cos ze RM powiedziało to a tamto i je krytykuje to jak dlamnie to jest debil
ja nikogo nie zmuszam do słuchania ale jak juz sie spodkałem z co niektorymi i nalatywali na to Radio
a wogolego nie słuchali to mnie szlak trafia jak nie słuchasz to nie mow posłuchaj i wtedy wyraz opinie
takie radio tez jest potrzebne jak kazde inne to by było na tyle :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Wiec powiem tak słucham odczasu do czasu RM nie zawsze sie zgadzam z tam głoszonymi pogladami ale
niektore audycje maja dobre i warto posłuchac a jezeli ktos atakuje RM ze takie a takie a nawet nie posłucha tylko gdzies tam słyszał cos ze RM powiedziało to a tamto i je krytykuje to jak dlamnie to jest debil
ja nikogo nie zmuszam do słuchania ale jak juz sie spodkałem z co niektorymi i nalatywali na to Radio
a wogolego nie słuchali to mnie szlak trafia jak nie słuchasz to nie mow posłuchaj i wtedy wyraz opinie
takie radio tez jest potrzebne jak kazde inne to by było na tyle :)
Masz racje :) ... uważam że takie radio jest potrzebne dlateg że wyraża poądy wielu polaków :) a ja osibiście słucham i zgadzam sie z tymi poglądami :D
 

zosia15a

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Strzegom
Bez komętarza :p Ja wyrażam swoje zdanie więc powiem : Słuchałam tego radia i mi się nic a nic nie podoba wole już iśc do kościoła...Pozdro:*
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
moja babcia była gorliwą słuchaczką tego radia. gdy kiedyś usłyszałam, że wg niej ks. Rydzyk jest ważniejszy od papieża mocno się zastanowiłam, zaczęło mi coś śmierdzieć :/ wg to radio ma w sobie jakąś siłę przyciągania. nie wiem czy do końca dobrą. ks. Rydzyk manipuluje uczuciami innych ludzi. mój ksiądz-katecheta odpowiedział na pytanie czy słucha Radia Maryja odpowiedział, że jak je poświęcił, przestało grać. dla mnie to radio coraz bardziej przybiera kształtów sekty.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
moja babcia była gorliwą słuchaczką tego radia. gdy kiedyś usłyszałam, że wg niej ks. Rydzyk jest ważniejszy od papieża mocno się zastanowiłam, zaczęło mi coś śmierdzieć :/ wg to radio ma w sobie jakąś siłę przyciągania. nie wiem czy do końca dobrą. ks. Rydzyk manipuluje uczuciami innych ludzi. mój ksiądz-katecheta odpowiedział na pytanie czy słucha Radia Maryja odpowiedział, że jak je poświęcił, przestało grać. dla mnie to radio coraz bardziej przybiera kształtów sekty.
Sorki że to pisze , ale właśnie takie osoby jak Twoja babcia ( nie mam zamiaru nikogo obrażać ) czasami nieprawidłowo odbierają przeslanie tego radia, stawiając je jako coś nadrzędnego w chcierarchii życiowej. To Radio ma na celu słuzenie ludziom i to mu jak najbardzierj wychodzi.

A to że ma siłe przyciągania to prawda :) ( moge napisać całą historie tego jak ja zaczołem słuchać , a jest trochę dziwna :) ) przyciąga treścią jaka z niego płynie.

Papież powiedział-" Dziękuje Bogu, że jest takie Radio, co sie nazywa RADIO MARYJA"
Papież był i jest dal wszystkich wzorem i jeżeli On tak wyraził sie o RM ( A nie musze chyba nikomu udowadniać jak mądry i inteligentny był Papież) to coś musi w tym być :)

Pozdrawiam :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Pozwólcie, że skompromituję trochę wasze ulubione radyjko:

Cytaty z radia Ma Ryja
Cytaty cz. 2

Czytajcie, komentujcie, wyciągajcie wnioski...(dodam, że można się nieźle usmiać ;])
:lol: Raczej skompromitowałeś Swoje poczucie Humoru, tam niebyło nic smiesznego jednynie jakies teksty ( pisz to sam autor ) ktore za dużo z prawdą wspólnego niemają ( te chamskie) a te normalne (np. o Homoseksualistach) niemają nic wspólnego z wysmiewaniem sie , a racze zachęcają ludzi do sluchanania :D

Pozdrowionka :)

religijne radio z szczyptą polityki?! bleh. Dajcie spokoj.
Raczej Religijne radio z pweniym wyraźnym przesłaniem :)... czemu media komercyjne nie są wyśmiewane za glupoty jakie tam mówią i o polityce również , a CAŁKOWICIE POLSKIE RADIO mówiące prawde jest ?? Paradoksy są na tym świecie :lol:
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
ktore za dużo z prawdą wspulnego niemają
Autorka podkreśla:
Wszystkie są autentyczne, choć przyznaję, że mogą być w nich jakieś drobne przekłamania np. przestawienie kolejności wyrazów, opuszczenie jakiegoś słowa itp., bowiem większość z nich spisywałam na żywo.
Na pewno - nie ma zmian w treści!.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, proszę.

CAŁKOWICIE POLSKIE RADIO mówiące prawde

Nie mam zamiaru się wykłucać z osobą posiadającą wyprany mózg.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Autorka podkreśla:


Naucz się czytać ze zrozumieniem, proszę.
O.K , powiedzmy że wszystkie są autentyczne w całości ( w co wątpie :p) , to radio prowadzą tylko ludzie, każdemu zdarza sie pomylić, powiedziec coś czego nie trzeba. Ale i tak to co tam mówią o sto razy treścią merytoryczną przebija to co mówia w "Komerchach" , a gdzyby tak ktoś dokładnie śledził teksty wypuszczane w (np. TVN) inmych mediach , to Radio Maryja jest i tak najkulturalnieszym medium w POLSCE !!!

A swoją drogą to ta autorka jest (bez obrazy dla fanów tej strony) chorą fanatyczką :lol:

Nie mam zamiaru się wykłucać z osobą posiadającą wyprany mózg.
I myślisz, że jak dasz taki tekst (jak powyżej) to staniesz się bardziej wiarygodny , a mnie ośmieszysz :lol:!!!
Szkoda mi takich co są manipulowani, i nawet tego nie zauważają ( a w dodatku myślisz że Twoja racja jest najlepsza).
Ja tu się niechce wykłucać, tylko rozmawiać na argumenty, dałeś mi przykłady cytatów, ja odpowiedziałem co o nich sądze!!! To znaczy że są to Twoje jedyne argumenty :mruga: , szkoda że tylko tyle wiesz o RM :D
Pozdrowionka :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A znacie 3 słowa do ojca prowadzacego ?? ;]
Słyszałem :p . Żart jak żart , może bym sie śmiał jak miałbym inne zdanie na temat tego radia :) ale uważam że dzwoni tak jakiś gość ze słabą psychą :lol: , bo wcale nie jest ciężko powiedzieć anonimowo kilka wulgaryzmów z strone księdza. Poprostu Słabiak z ziomka :p
Pozdro :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry