Jak przytyć...

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Witam.

Chciałbym zasięgnąć opinii specjalistów.
Bowiem mam problem z wagą.

Chciałbym przytyć, ale nie wiem jak to zrobić.

Jakaś dieta cud, dla mnie?
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Problem tkwi w tym, że nikt nie wie ile jesz teraz ;] Odżywiasz się normalnie? Czy kombinowałaś z dietami?
Poza tym to nie takie proste przytyć. Jesli zywisz się normalnie może się okazać, że masz szybką przemianę materii.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
przytyć? najlepiej zamiast tłuszczu dodaj sobie mięsni :) to bedzie zdrowsze i lepsze choc oczywiscie trudniejsze. powodzenia
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Sorry, zazwyczaj to dziewczyny/kobiety tu pisza ;]
Zgadza się :p


Właśnie problem w tym, że ostatnimi czasy nie odżywiałem się jak należy...
Lekka depresja ~~ Brak apetytu + Fajki + "kilka dni w szpitalu" = spadek masy ciała

Budować mięśnie? -> :eek:k:

Po za tym chciałbym i tak żeby przybyło mi trochę tłuszczu, a nie tylko tkanki mięśniowej...
Nie wiem czy to odwracalne, ale schudłem trochę na twarzy :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Zgadza się :p


Właśnie problem w tym, że ostatnimi czasy nie odżywiałem się jak należy...
Lekka depresja ~~ Brak apetytu + Fajki + "kilka dni w szpitalu" = spadek masy ciała

Budować mięśnie? -> Trzeba mieć z czego :eek:k:

Po za tym chciałbym i tak żeby przybyło mi trochę tłuszczu, a nie tylko tkanki mięśniowej...
Nie wiem czy to odwracalne, ale schudłem trochę na twarzy :)
Jest odwracalne :p Twarz pierwsza chudnie i pierwsza... puchnie :lol:
A z tym budowaniem mięsni to poprostu dużo ćwicz przez co ci sie bedzie chciało wiecej jeść a jak wiecej zjesz to bedziesz miał siłe dalej ćwiczyc i bedą miały sie z czego mięsnie tworzyć :p Czy ktoś rozumie o co mi chodzi? :D
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
Wiola nie xD

mięśnie... dużo czasu to zajmuje. oj bardzo dużo :) ale życze powodzenia. a żeby przytyć...

to jadaj w fast foodach :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale chcesz mieć nadwagę? Wątpię :p
Jedz dużo. Skoro wcześniej mało jadłeś, to teraz poleci Ci szybko do góry :)
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
a ja mam takie pytanie nie wiem czy to dobry temat ale nie chcialam zakladac na jedno pytanie nowego :)
Jak sie dociazyc? tzn na wadze jezeli w szkole jest pod koniec roku przymusowe wazenie a ja nie chce by nikt oprocz mnie znal moja wage to co zrobic?
Chyba kupie soie takie kg ciezarki dwa bo chodzi mi zeby sie tak o 2 kg dociazyc ale nie wiem czy nie beda za duze no bo to musze sobie jakos do kieszeni wlozyc :/ macie jakis pomysl?:)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
a ja mam takie pytanie nie wiem czy to dobry temat ale nie chcialam zakladac na jedno pytanie nowego :)
Jak sie dociazyc? tzn na wadze jezeli w szkole jest pod koniec roku przymusowe wazenie a ja nie chce by nikt oprocz mnie znal moja wage to co zrobic?
Chyba kupie soie takie kg ciezarki dwa bo chodzi mi zeby sie tak o 2 kg dociazyc ale nie wiem czy nie beda za duze no bo to musze sobie jakos do kieszeni wlozyc :/ macie jakis pomysl? :)

Też sie kiedyś nad tym zastanawiałam ale jak jesteś ważona to chyba każą sie rozebrać do samej bielizny więc nie ma szans na oszustwa chyba że te ciężarki sobie sprytnie wpleciesz we włosy :lol:

Możesz spróbowac z wodą... godzine przed ważeniem zacznij pić 1.5 litra wody. Zawsze 1.5 kg więcej...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
My się w pełnym ubraniu ważymy. z wodą to niezły pomysł :) Możesz sobie też jakieś moenty do stanika powrzucać.

Co do kolegi - i jak idzie nabieranie masy? :)
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
u nas tez w ubraniach :) wiec co mozna pochowac po kieszeniach nie widocznego a ciezkiego?:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hmmm... Monety to chyba niezły patent. I dużo wody pij przed ważenie.
Ale dlaczego tak właściwie chcesz więcej zaważyć na bilansie? Przecież będzie widać, że ważysz za dużo jak na swój wygląd ;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Aaaa wam o bilans chodzi? Ja o takim szpitalnym ważeniu myślałam... Na bilansie też w ubraniach sie waże.
I proponuje jeszcze nie korzystać z WC przez dłuższy czas przed ważeniem :D
Dzięki moim pomysłom np. przy ważeniu wychodzi mi ponad 2 kilo więcej ;)
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
ale zawsze moga pomysles ze waze tyle bo mam miesnie albo cos i sie nie doczepia a u ginekologa sie wazy? bo jak mi sie nie pojawi miesiaczka na nowy rok o bede musiala isc bo nie mam juz tych cholerncyh tabletek i one myslicie ze mnie zwazy?:(
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dokładnie, zapyta się :)
Jak mnie pielęgniarka ważyła jak trafiłam do szpitala to nic nie odjęła - a byłam nażarta, napita, w jeansach, bluzie itp. i mi 2 kg więcej poszło :/
Ale du.pcia :p To było rok temu :)
 
Do góry