Kolczyki

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hejka jestem Ewa już mnie znacie:) Zrobiłam sobie teraz dziurkę w uchu drugą!! :sexy: wciągło mnie to chce mieć mnóstwo!!!! na początku sie bałam bulu ale teraz ahh jak to superr wygląda :p zrobie sobie jeszcze trzy dziurki tylko zrobiłam w prawym a nie w lewym uchu <_< bo jestem leworęczna i tak jest wygodniej siostra sie zemnie śmieje że będą mnie obgadywać w szkole bo wszyscy mają w lewym... :(
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja mam w lewym cztery :)
jedno u kosmetyczki, reszta przez koleżanki :p
Czadowo wygląda ;]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja tez na poczatku jednego sobie zrobilam u kosmetyczki a za mieciac jeszce 2 i pozniej jeszce 1 i w sumie to mam 6 :p
 

Zorya

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
WoW :mruga: , druga dziurka w uchu:], bomba....Ja mam 4
P.S co z tego że wszyscy mają w lewym a Ty w prawym?Co w tym takiego strasznego:>? Jakby ktoś Cie obgadywał to chyba musiałby być troche "niepełnosprytny" bo co to kogo obchodzi że masz drugą dziurke w prawym czy lewym uchu??Więc moim zdaniem nie ma co sie przejmować błachostakami a siostra bezpodstawnie sie z Ciebie śmieje:]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam i w prawym i w lewym i jakos nikt sie ze mnie nie smieje ...a przypomnialo mi sie :] bo keidys sie tak gadalo chyba ze jak sie ma w prawym to sie jest lesbijka czy cos :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Nie ma się co przejmować.... kiedyś może i bym się przejomwała, ale szczerze mówiąc to teraz już mi wisi co ludzie sobbie myślą, jak im się nie podoba to niech się nie patrzą....
ja mam w lewym drugą dziurkę, ale jak dla mnie to nie ma większego znaczenia...
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie ma się co przejmować.... kiedyś może i bym się przejomwała, ale szczerze mówiąc to teraz już mi wisi co ludzie sobbie myślą, jak im się nie podoba to niech się nie patrzą....
ja mam w lewym drugą dziurkę, ale jak dla mnie to nie ma większego znaczenia...
zgadzam sie z tobą... gdybym była praworęczna to bym miała z lewej ale tak mi sie lepjej robiło :p wygodniej...jeszcze sobie zrobie trzy :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no właśnie.... tak trzymać....
Nie ma się co ludźmi przejomwać.... jak komuś coś nie pasuje to niech się nie patrzy :p
 

*Annetka*

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni..
czesc. mam taki duzy problem.. :/ a mianowicie, bardzo podobaja mi sie kolczyki w jezyku lub w nosie. strasznie chcialabym taki mieć, wiem gdzie jest dobre studio, zorientowalam sie o wszystkim, ale.. starsza mi nie pozwala.. :( co jest w tym takiego zlego? wiele ludzi ma kolczyk lub tatuaż i to w o wiele bardziej widocznych i nie stosowniejszych miejscach, a taki glupi kolczyk w jezyku nie moze byc ? prosilabym aby ktos mi doradził czy jest jakis sposob ktorym by szlo namowic. nie chodzi jej o to ze to boli, czy ze jest ryzykowne, tylko "jak to bedzie wygladac.." i w takim stylu.. po kryjomu odpada bo miala bym przypal nieziemski.. pomóżcie prosze..
 

EuDeZeT

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódz
Nic Ci to nie da ja miałam tak samo ale w końcu mi przeszło samej! Oni zyją starym systemem i nie dasz rady ich przekonac bedziesz miała 18 lat to zrobisz co zechcesz a teraz sadze ze nie watro sie z nimi kłócić :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kolczyk w jezyku fujjj :mruga: na nosku ładnie wygląda :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
W nosku mi sie podoba, ale taki maleńki....
A w języku coraz bardziej mnie interesuje, ale nadal mam dylemat czy sobie zrobic.....
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
W jezyku bym nie radzil .Podobno dziurka szybko zarasta :D A czasami mozna zapomniec .
 

qqrydza

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
3 planeta od Słońca ;)
W języku nie radzę z tego powodu, że strasznie niszczy szkliwo :/ Ale mnie też się podoba :eek:k: w nosku też jest spoko. Kiedyś myślałam czy sobie nie zrobić ale zrezygnowałam.
 
Do góry