tatuaże ....co wy na to???

A

Anonymous

Guest
co powiecie na temat tatuaży wydaje mi sie że jest na topie ....jak myslicie czy pasuja każdemu i wogole sama jestem wielbicielka tatuaży mam 2 na kości ogonowej i na piersi łapke tygryska jest niewielka ale urocza ;) moja mamuśka zawsze powtarza że tatuaże maja kryminaliści i u starszych niestety wiele jest takich opini :/ ale teraz to codzienność .....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja mam tatuaz na lewym przedramieniu, latem chce zrobic jeszcze jeden, moj to znak blizniaz tyle ze w rzymskim jezyku, mi jakos nikt nie powiedzial ze maja tylko kryminalisci, za to latem zaczepiaja mnie chlopaki i pytaja gdzie go zrobilam- odpowiadam hihi ze w polsce, wiec co polskie to dobre :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Podobaja mi sie ładne tatuaze!!!Ale ja raczej sobie tatuazu nie zrobie.Wszystko szybko mi sie nudzi i z czasem tatuaz pewnie tez by mi sie znudził i nie wiedziałabym co mam z nim zrobic :dezorientacja: ...chociaz nie wiem.Chyba zle bym sie czuła z tatuazem :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
tatuaze to fajna rzecz ale niestety musimy sie zastanowic czy naprawde go chcemy poniewaz to zostanie nam do konca zycia a po jego usunieciu przewaznie zostaja blizny. Wiec trzeba sie powaznie zastanowic nim zrobimy pierwszy krok. :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no własnie trzeba sie porządnie zastanowić tatuaże chyba juz troche wyszły z mody ale i tak sa fajnę i ładnie wyglądają...tzn jak ktos ma cale ręce wytatuowane to jest okropne...ale taki malutki delikatny jest super...tylko ze jak bym sobie zrobiła to kto wie czy za 20 lat albo 60 gdy bede juz babcia dalej bedzie mi sie to podobać...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Karolina napisał:
tylko ze jak bym sobie zrobiła to kto wie czy za 20 lat albo 60 gdy bede juz babcia dalej bedzie mi sie to podobać.

Wlasnie o tzm mowilem. lepiej jest sie dwa rayz yastanowic
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
tatuaże fajna rzecz. Sama mam zmaiar mieć w przyszłości, ale narazie zabieram się tylko za henne :p szczególnie podobają mi się tatuaże na kostce i kości ogonowej, z tym że tam chyba najbardziej boli :> oczywiście wszystko da się przeżyć, ale .. na młodym ciele wszystko ładnie wygląda, a co gdy wszyscy będziemy mięc kolo 50 - tki :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wyobraźcie sobie wytatuowaną starsza panią...no bacie...eee...okropne
 

honda

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
jak dla mnie tatuze sa spoko, sama chce sobie za jakis czas zrobic, a jak to bedzie wygladalo za 40-50 lat to mysle tak jak nika... :)
 
A

Anonymous

Guest
kazdy co za 50 lat jejku hmm to chyba troche racji ale czy zawsze robiąc cos zastanawiacie się co bedzie za ileś tam lat :p ... mi sie bardzo podobaja tatuaże a czy moda na nie mineła nie zawsze robi sie je dla mody a dla samej siebie ;) buziaki
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
swieta racjaczarnulka23, to robi sie dla siebie a nie dla innych, no moze troche dla ozdoby :rotfl:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nika napisał:
na wywabienie tatuazu sa sposoby wiec po co sie martwic co bedzie za 40 lat :rotfl:

no w sumie to nie trzeba ale wypadalo by perzemyslec a te 40 lat to taka przenosnia za 1 rok tez juz nam sie moze znudzić...sa sposoby na wywabienie ale pozostaja blizny co tez nie najlepiej wygląda...a róbcie se co chcecie to tylko moje zdanie :]
 

kudel1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Dziarki są fajne tylko jest mały problem ja się znudzi.Ewentualnie można ją usunąć laserowo ale są małe blizny po tym.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
mi sie tam moj nie znudzil wcale , o blzny jak by cos to sie nie martwie - wkocu Deutschland to cywilizowany swiat a moze jeszcze cos madrzejszego wymysla, zreszta co tu wymyslac sa wkoncu tatuaze na 3 lata moja kumpela go ma na kostce, sam po tych latach zginie
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a no faktycznie zapomniałam że są takie tatuaże haha :D
 
A

Anonymous

Guest
ehh ja swoj mam juz ponad rok i wcale mi sie nie znudzil a co wiecej bede go powiekszac i przerabiac a co bedzie jak mi stuknie 50 hmmm to wtedy bede sie martwic ale wtedy babcie z tatuazem bea na topie hihihi ehh kocham moje tatuaze i niczego nie załuje :hyhy:
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
tatuaże sa fajne :) mi rodzice narazie nie pozwalaja robić, ale nie uwazam tego za cos złego. nie za duze i słodkie ;) tatutaże wygladaja bardzo ładnie :) i mysle ze moga kazdemu pasowac :)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja tez chciałam sobie zrobic tatuaz.,ale sie rozmyslilam :p .Jestem strasznie zmienna! :dezorientacja: .Moi koledzy maja swietne tatuaze i nawet bym taniej zaplaciła za kolorowy...ale troszke sie bałam :hyhy:
 
Do góry