You can dance

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dziś wieczorem, około 21.00 rusza ten oto właśnie program. Będziecie oglądać ? Wydaję mi się, że może być całkiem ciekawie dla osób, które kochają taniec :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Może obejrzę ^_^ Będzie zlewa z niektórych :lol:
Tvn podąża śladem tańca... o_O Najpierw "Taniec z Gwiazdami", teraz to... <_< :p
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ale ja zdecydowanie bardziej lubię zwykłych, szarych ludzi, niż nasze polskie "gwiazdy" :)
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
hmm TVN wszystko ściąga z Ameryki oglądałam to So you think you can dance i było świetne ale wiadomo to Ameryka, oglądne bo chce zobczyc jak polska psuje fajny program, a może nawet mnie zaskoczy :p Wolałabym chyba żeby puścili oryginalna wersje
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
*fenny* wolałabyś poraz kolejny oglądać typową amerykańską produkcję z ich specyficznym, jak dla mnie średnio zabawnym poczuciem humoru ? Ja tam wole naszą wersję... :)
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
właśnie wolałabym oglądnąć sobie jeszcze raz amerykańskiego, bo dla mnie ich humor jest zabawny i wogole lubie produkcje amerykanskie :D Ale zobaczymy co to ci polacy wymlodzili :p
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Choleraaaa :zly: Całkowicie zapomniałem o tym nowym programie szit. Ale widziałem reklamówki, zapowiada sie interesująco :-D
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
nie wiem czy moja mama pozwoli mi to oglądać... nie z powodu pory, ale ona nie cierpi Rusin i jak ją zobaczy lub usłyszy to może się wściec :p :p

ale spojrzę chociaż czy ciekawe :D co tam... najwyżej matka na Rusin powyzywa :p
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
a ja 'se' zobaczę. co mi szkodzi. może będzie nawet interesujące. [wypadałoby]
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
dzisiaj dzisiaj obejrze i zobacze moze nie bedzie takie zle jak zakladam :p zawsze warto sie przekonac :D
 

Lalique

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
ten 11-latek powalil mnie na glebe! swietny byl! szkoda, ze nie mogl przejsc dalej, bo pewnie wiele by jeszcze pokazal :)
co do samego programu - fajny pomysl, troche kojarzy mi sie z idolem, ale ogolnie pozytywne wrazenia. wkurza mnie tylko pirog- ta jego zgryzliwosc a'la kuba wojewodzki zupelnie mu nie wychodzi i tu program kuleje. no ale, jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma ;)
 
Do góry