Jazda na bmx

lordi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wielkopolska
czesc :)

Zapewnie słyszelsicie o takiej dyscyplini jak jazda na bmx-ie mnie to bardzo ekscytuje ale niestety miesiac temu ukradli mi rower :(

Kto z was jexdzi na bmx-ie i jakie trasy poleciacie ?
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Heh..nie jeżdże na bmx-ie , ale swojego czasu miałem ..i stwierdzam, że był to mój najlepszy rower..niezniszczalny, a teraz ?..górale sypią się, że masakra (to przerzutki to cos innego..lipa). a przynajmneij nie na taka jazde po bezdrożach jak ja lubię :p
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
nie jeżdże, ale kilku moich kolegów z klasy jeździ i to nawet nie tak źle:) bardzo lubię oglądać jak robią te różne triki.
 

olooleczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie zawsze świeci słońce :)
mnie ogólnie krecą x'y..!!! :)
od ponad 3lat nie moge uprosic taty zeby mi pozwolił wkońcu go miec. jesli to sie wkońcu stanie, to bede najszcześliwszą dziewczyną na ziemi:D
chciałabym uprawiac raczej street choć kto wie;]
rowerek ten tak bardzo upragniony to: firma - KHE, model - clatch eleven, sezon - 2005. tak przy okazji jakby sie znaleźli 'fachowcy' w tej dziedzinie to moze by jakos skomentowali:)
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja zamierzam sobie kupić rowerek do dirtu/streetu ;) Moze w kwietniu narazie jezdzilem na mtb i niezle mi szlo teraz czas na cos nowego :p Miesiac sie poucze moze wiecej i na wakacje bede smigal :)
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
ja nie jezdzilem chociaz bardzo mi sie to podoba i mnie ekscytuje. Ja za to jeżdżę na MTB :) to bardzo fajny sport i wogole! :) Jeżdże od roku w MTB i jak narazie nie mam zamiaru przestac. To moje najwieksze hobby ostatnimi czasy... zachecam. podoba mi sie tez freeride i downhill :D ale o tym nie bede pisale chociaz bardziej pasuje do tematu z skokami na BMX :D a moglibyscie polecic jakies dobre modele i z przystepna cena :D PZDR> ALL
sory za spam
 

Rahuene123

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Widzę zapalonych rajderów a co umiecie sam osobiście jeżdżę na BMx e na Dircie
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja juz sie doczekałem bmxa. Na streecie smigam ;) głównie jakies proste tricki narazie wykonuje tj. 180, teilspin, manual ;)
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
No dawno temu to troszeczkę jeżdziłem na bmxie. Miałem starego w domu. Starszy brat dostał chyba jeszcze na komunię :)
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
no ja jeździłem i znowu zaczynam... jeździłem trochę, przestałem z powodu kolana i zamierzam znowu zacząć... bardzo lubie jeździć chocć nie jeździłem już chyba z 4-5 miesięcy :( kurde pewnie bunnego juz teraz nie umiem zrobić :/ :/
ale nie umiem sie zmobilizować zeby znow zacząć jeździć :/
za swojego dobrego czasu potrafiłem AŻ bunnego hopa, table topa i no footera :( i to i tak nie wychodziło mi aż tak doskonale niestety :/
macie może jakieś pomysły dla mnie jak sie uczyć skutecznie trików? bo ja mam taką blokade chyba, jak kieys wyskakiwałem ze stołka i prawie cały stołek przeleciałem a w locie kiera mi sie skrzywiła i sie przechyliłem na lewą strone i zrobiłem slajda bo chropowatym asfalcie :/ pewnie dlatego po tym upadku żadnego triku sie nie nauczyłem... a sory! udało mi sie zrobić 120 stopni :D (zamiast 180)
poradźcie mi coś bo bardzo chce znowu zacząć jeździć, ale tym razem efektywnie :)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Ja osobiście nie jeżdże ale mój kumpel jeździ od okolo roku. Nieżle mu idzie. Maja taki mały skate park/dirt (nie wiem jak to nazwac) i skacza tam ludzie z sasiedniej miejscowosci ;) Nieźle wymiatają niektórzy :D
 

Pietras311

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Kościerzyna
Ja generalnie jeżdżę na dualu.
Ale na bmx'ie też lubię czasami.
Generalnie nawet wolę jazdę na bmxie, ale...
No właśnie.. BMX to sztywniak :p
Pozdro.
 

McKenzee

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Od jakiegos czasu tez zaczolem jezdzic na bmx-e
Mysle ze to najlepsze rowery poprostu pancerne :p
 
Do góry