Sny

N

Neo

Guest
Wszyscy w tym dziale mówią o śmierci, to teraz może coś bliższego życiu :) Czym są dla Was sny? Jakimś odrębnym światem? Czymś na co nie macie żadnego wpływu, czy może wręcz przeciwnie, możecie dowolnie modyfikować rzeczywistość w snach?
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Ja musze przyznac ze uwielbiam snic.kazdy sen jest niesamowita przygoda........wczesniej nie potrafilam robic w snie tego co chcialam a teraz idzi mi to coraz lepiej.. :) Mysle ze jeszcze troche i dojde do perfekcji i bede sama kierowac wlasnymi snami...to w cale nie jest takie trudne....a tak w ogole to ja wszystkie opowiadania na polski pisze z moich snow :p pozdrawiam
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Sny sa taka rzeczywistoscia przynajmniej u mnie w ktorej jestem panem ja mysle co tam ma byc. Jak mi sie cos niepodoba to proboje myslec jak to zmienic i w wiekszosci przypadkow udaje mi sie to. Sluszalem tez gdzies ze mozna nauczyc sie kontrolowac calkowicie swoje sny a nawet wejsc w sen kogos innego!! :D
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
No to o wchodzeniu w czyjss sen to nie slyszalam...fajnie by tak bylo..... :D Lataliscie kiedys w snach?? Bo ja jeszcze nie......
 
N

Neo

Guest
Dorotka napisał:
Lataliscie kiedys w snach?? Bo ja jeszcze nie......
No ja latałem jak mi się śniło że ktoś mnie wypchnął z mojego balkonu (11 piętro)... To był bardzo ciekawy sen, obróciłem się w powietrzu i widziałem jak mój blok się oddala, a jak uderzyłem o ziemię to się zrobiło ciemno i pojawiły się myśli... "co będzie dalej? Skoro myślę to moja dusza żyje więc musi coś być... A swoją drogą to nawet mogłoby tak zostać...." - fajnie co? :D
Tom napisał:
Sny sa taka rzeczywistoscia przynajmniej u mnie w ktorej jestem panem ja mysle co tam ma byc. Jak mi sie cos niepodoba to proboje myslec jak to zmienic i w wiekszosci przypadkow udaje mi sie to
Ja też tak mam, ale nie zawsze. Śmiesznie jest jak się robi takie tricki: śni mi się coś przyjemnego, ale się kończy: "STOP! Replay! Kurde jeszcze raz!" i znowu od początku :rotfl: Ale niektórych snów nie mogę tak modyfikować...
Tom napisał:
wejsc w sen kogos innego!!
Bardzo intryguje mnie ta możliwość... Zwłaszcza iż mam wrażenie, że pewna osoba weszła do mojego snu... Bardziej zaskakującego snu jeszcze nigdy nie miałem...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Moi koledzy dawniej znalezli w internecie o kontrolowaniu snow ale niestety nie pamietam tej strony. A te tricki tez wlasnie sa fajne!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: A jak sni mi sie cos nieprzyjemnego to ma ono u mnie przerabane bo jak sie tam wkorze to nie ma ratunku i wszystko wychodzi na dobre!! :rotfl:

[ Dodano: 9 Maj 05, 21:16 ]
ja tez latalem ale wtedy to ja sam wyskoczylem z balkonu bo bylem przekonany ze naprawde umiem latac no i polecialem! :hyhy: :hyhy:
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
A u mnie jest tak ze jesli mam sie z kims spotkac i bardzo zalezy mi na tym spotkaniu to przewaznie sni mi sie ze nagle cos komus wypadlo badz mi i nie do chodzi to skutku tego spotkania. Kiedy sie budze rano okazuje sie ze naprawde sie nie spotkamy bo jest np. brzydka pogoda albo cos wypadlo . Przynajmniej wiem zawsze z rana co mnie czeka :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Spoko masz aga8811. :hyhy: Tez bym tak chcial!!! :D

[ Dodano: 10 Maj 05, 15:50 ]
Przynajmniej od razu zaplanowal bym sobie dzien :hyhy:
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Ja naprzyklad wiem ze jak mi sie sni moj chlopak to napeno sie z nim nie zobacze..... :p Tez chce latac!! Kurcze jeszcz mi to nie wyszlo.....
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Oj jednak mi nie wyszlo........Ale tak jak Neo wlaczylam replay i dwa razy przezywalam mila chwile... :p Szybko sie ucze....... :hyhy:
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Ja tam nie wiem... Ostatni raz coś mi się śniło ze 3 miesiące temu... :/ Ale kiedyś miałem tak, że jeden sen powtarzał się cały czas, chyba przez kilka miesięcy. Ale był o jakichś głupotach... Więc nic ciekawego :looka:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Dorotka napisał:
Oj jednak mi nie wyszlo........Ale tak jak Neo wlaczylam replay i dwa razy przezywalam mila chwile... Jezyk Szybko sie ucze....... Hyhy
Brawo to juz sa postepy! Od tego juz niedaleka droga do latania :hyhy: :rotfl:
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
No niby tak ale chyba bez malej pomocy sie nie obejdzie..... :] Moze jakies male wskazowki? Badzcie kochani.... :hyhy:
 
N

Neo

Guest
hmm ja zawsze medytuję kilka minut przed snem i robię 10 pompek, wtedy się szybciej zasypia :D No i obowiązkowo otwarte okno na noc. Staraj się wywołać sen. Nie wiem jak to wytłumaczyć, musisz wyszkolić swój umysł, zaprogramować odpowiednio mózg :hyhy:
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Kurcze no !! Latwo powiedziec....wyszkolic umysl.....nie jestem taka zdolna!! :| Ale sprobuje.....jak mi sie uda to od razu sie wam pochwale :p
 
N

Neo

Guest
Uwierz w potęgę swojego umysłu, wielka moc w nas drzemie... Od razu się pewnie nie uda, ale jak będziesz często o tym myśleć to w końcu przyjdą efekty
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
eh..jak to mrocznie brzmi.......UWIERZ W POTEGE SWOJEGO UYSLU..... :p sprobuje.. :)
 
Do góry