[matura 2007] nie zakodowałem karty odpowiedzi:'(( co teraz?

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.

Wiem że zaraz mnie zjedziecie: "jak to można nie zakodować" "o tym sie nie zapoina" itp..... Lecz proszę o wyrozumiałość

Zapomniałem na polaku pesel zakodowac na karcie odpowiedzi;(
Napisałem na pierwszej str pesel i kod zdającego i na karcie odpowiedzi napisałem datę urodzenia oraz PESEL tylko nie przenieslem numeru PESEL na matrycę znaków cyfrowych...

Czy moja matura będzie nieważna?? I czy będe musiał ją powtarzać za rok?? :bag:

proszę o poważne potraktowanie tematu...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Nie zdales. Do Warszawy jada tylko i wylacznie karty odpowiedzi. Test nie :/ Wypracowania jada jeszcze gdzie indziej, z innym peselem :/. tym co na poczatku byl
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
no to masz ogromnego pecha. ale to dziwne, bo u nas zanim oddawalismy arkusz nauczyciele wszystko dokladnie sprawdzali - czy pesel jest prawidlowy, czy poprawnie zakodowalismy etc.
 

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
zrobiłem tak jak na foto:

d081b63480f7b25d.jpg

tam gdzie są te 9 to wpisałem tylko nie zamalowałem tych "kwadracików" (gdzie ja mam głowę :bag: najgorsze w tym to że nawet dobrze mi poszło :( )


ale to dziwne, bo u nas zanim oddawalismy arkusz nauczyciele wszystko dokladnie sprawdzali - czy pesel jest prawidlowy, czy poprawnie zakodowalismy etc.
No niby u nas sprawdzali ale u mnie przeoczyli :(


Dodam że była to matura z j. polskiego
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
a może Ci ktoś przeniósł ? Może lepiej iść do szkoły i sie spytać, czy przez takie coś możesz nie zdać.
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Wątpię żeby ktoś mu przeniósł.
Nikt ze szkoły nie ma prawa dopisać czegoś na arkuszu maturalnym.
Po egzaminie zostaje 2 uczniów,którzy pakują arkusze do takich toreb i są wysyłane do kuratorium czy gdzie tam.
Więc nie ma mowy o dopisaniu,ale dziwi mnie to,że nikt z komisji po oddaniu nie sprawdził przy Tobie czy wszystko uzupełniłeś :mruga:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Komisja powinna sprawdzic. Mi przed wyjsciem wszystko dokladnie sprawdzili
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
To samo, jeszcze pesel kodowanie, wszystkie cyferki. Musialem dowod dac itd :/
 

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
a mi wzieli sprawdzili czy wpisałem pesel kod zdającego, datę i czy wszystko sie zgadza się z dowodem ale na te "kwadraciki" nawet nie zwrócili uwagi :mruga:
 

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
pewna nauczycielka mi napisała:

Rozmawiałam z koleżankami, które wielokrotnie sprawdzały prace- twierdzą,że
jeżeli nie sprawdzałoby się prac, w których są jakieś braki-typu brak
podkreślonego tematu, kodu, czy jak w Twoim przypadku- to czterokrotnie więcej
maturzystów nie miałoby zaliczonego egzaminu-więc nie martw się i uszy do góry


więc zobaczymy co to będzie
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No tak, przeciez w tym roku to nauczycielki wpisuja odpowiedzi na karcie rozwiazan (tzn pkt) moze zauwazy i Ci poprawi. Bo w tamtym roku robil to tylko komputer :/ wiec nie bylo by szansy
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
masz taki wynalazek jak telefon?
zadzwon do cke/oke i bedziesz wszystko wiedzial... (ale to chyba dopiero w pn?)
 

mrzs

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Z tego co mi wiadomo to zdasz bo to w gestii nauczycieli jest dokładne sprawdzenie każdego z osobna, nie po to nas pilnowało troje, tym bardziej że pesel miałeś zapisany także nikt nie jest takim debilem żeby go nie umieć odczytać bez tych bez sensowanych kratek nie martw się na zapas najwyżej pozwiesz ich do sądu ;) możesz też wejść na ta stronkę i się ich zapytać
http://www.cke.edu.pl/index.php?option=com...ct&Itemid=3
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Jak to nie zapomniałeś? przecież to nie możliwe, nawet gdyby, to przecież komisja powinna Ci dokładnie sprawdzić, coś tu nie gra...

a...mozę jesteś już tak przewrażliwiony, ze nie pamiętasz i po prostu Ci się wydaje, że nie zakodowałeś, pomyśl na spokojnie, przypomnij sobie.

przecież to niemożliwe żeby nauczyciel przegapił taką wielką lukę...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A w mojej szkole nie kazali mi w ogóle wypełniac ręcznie niczego, tylko dostawaliśmy naklejki z kodem szkoły i kodem ucznia (pesel) w postaci kodu kreskowego + pod spodem liczby... No i jakoś nie sądzę by trzeba było jeszcze powtarzać ten sam numer w dwóch innych formach, bo po co? Skoro wpisałeś pesel, to wiadomo jaki jest, nie musiałeś jeszcze zaznaczać na kratkach, myślę, że to formalność,zwykła biurokracja...
 

Patrykos

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Brzostek
Identycznie było u mnie. Spokojnie, jesli napisałeś pesel, datę urodzenia, nakleiłeś kod szkoły i swój to wszystko jest ok
 
Do góry