CHAMPIONS LEAGUE

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Champions League-najbardziej prestizowe rozgrywki w Europie, ciesza sie wielka popularnoscia. Dlatego, tez zalozylem ten temat zeby podyskutowac o meczach itp. Niestety w tym roku LM juz dobiega konca, dlatego, tez jak obstawiacie? Man utd, chelsea, milan czy moze Liverpool siegnie w tym roku po puchar?







ps. jak temat sie powtorzyl, to wielkie przepraszam ;]
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Jestem za meńju, mysle ze w srode na San Siro zobaczymy mecz nie gorszy od tego jaki byl w Manchesterze. Licze na mase strzałow, przepieknych akcji i oczywiscie jak najwiecej goli ;]. Cant wait.
Co do starcia 2ch angielskich klubow chelsea-liverpool...Wydaje mi sie, ze bedzie to mecz do 1-2 bramek ( to juz tradycja jak te zespoly graja ze soba). Wiec w tym meczu mozemy byc swiadkami dogrywki, a nawet i karnych.

btw.
W tym temacie możemy obstawiac także wyniki meczow LM wiec zaczne, o to moje typy:

Liverpool - Chelsea 1:0

Milan - Manchester 1:1
 

jatoja24v

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Chełmno
mam nadzieje, że Manchester sięgnie w tym roku po puchar, bo naprawdę na to zasłużyli
od lat nie byli w takiej formie

od początku byłem za Barcą, no ale niestety odpalili lipe z Liverpoolem i to FCL ma szanse zagrać w finale
a najgorsze jest to, że brat bliźniak kibicuje od lat Liverpool'owi :/ i mecze FCL-FCB to "święta wojna" (tym razem przegrana :()

a teraz czas na obstawianie :D

Liverpool 1:0 Chelsea
oczywiście dogrywka i 2:0 dla czerwonych

Milan 0:2 Manchester
 

venus-in-furs

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Paradise City / Bat Country
Juventus mi wylali, więc pozostała mi Chelsea... ogólnie to trochę pieniężny klub, ale biorąc pod uwagę Kto tam gra... :] A tak poważnie, to mam nadzieję, że nie będzie to Milan i nie będzie to ManU, może być CFC może być Liverpool.
 

Adam 15

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sewilla
Ja bym bardzo chciał, żeby powtórzyła się historia sprzed dwóch lat i w finale spotkały się drużyny Milanu i Liverpoolu. Wyobrażacie sobie, jak Rossoneri by cisneli, żeby odwdzięczyć się za tamten finał? :eek:
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
U mnie niezmiennie - jak liczyłem na Chelsea, tak jest i teraz. Najlepiej, żeby w finale spotkali się z Manchesterem.
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
U mnie niezmiennie - jak liczyłem na Chelsea, tak jest i teraz. Najlepiej, żeby w finale spotkali się z Manchesterem.
No to byc moze bylby to 2gi final w tym sezonie miedzy tymi zespolami, bo graja jeszcze ze soba w finale pucharu Anglii ;]. I jeszcze obydwa zespoly maja szanse na potrojna korone (wygrana w Pucharze Anglii, LM i w lidze).
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
W lidze Chelsea ma coraz ciężej, bo już 5 pkt straty, ale trzeba mieć nadzieje. (znaczy to się mnie tyczy).
Powiem tylko, że Manchesterowi nie uda się zbobyć potrójnej korony, choć w lidze może i wygrają.
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Heh, wiesz... Jak Mourinho przegra wszystko to raczej pozegna sie posady trenerskiej w Chelsea ;] . Nom w lidze, juz ciezko im bedzie odrobic te 5 pkt, choc nie bede zapeszał, bo cuda sie zdarzaja. ;P
 

Adam 15

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sewilla
ale nie zapomnij, ze manchester tez ma swiatowej klasy pilkarzy i nie odda skory za darmo.

Faktycznie United mają piłkarzy światowej klasy. Ale moje zdanie jest takie, że wspaniałą drużynę można zbudować bez gwiazd. Przykładem jest chociażby Sevilla :D
 

venus-in-furs

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Paradise City / Bat Country
Szkoda tylko, że gdyby ACM i Liverpool byli w finale, nie będą grać Dudek i Szewczenko... a już na pewno ten drugi... Byłby kolejny mecz do opowiadania wnukom :]
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Noi moj typ sie sprawdzil ;P. Liverpool wygrał 1-0 i to rzuty karne zadecydowaly o tym, ze to wlasnie "THE REDS" zagraja w finale. Mecz był bardzo emocjonujący, masa akcji i strzałów, jeszcze bramka Kuyta zdobyta ze spalonego, strzaly Drogby, Lamparda Obiego nic nie dały. Reina bronił wspaniale w calym meczu, o karnych to juz nie mowie ;], pewnie uczyl sie ich bronic od Dudka na treningach ;P. No to teraz czekam z niecierpliwoscia na 2 polfinal Milan zagra na San Siro z Manchesterem. Moze powtorzyc sie final z przed 2 lat, osobiscie nie chce tego, jestem za meńju w tym meczu. Zapowiada sie ciekawe widowisko, cant wait.

Final:

Liverpool-?
 
Do góry