Ćwiczenia na ładne biodra :D

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Szukam skutecznych ćwiczeń na biodra. Nie chodzi mi tutaj o pośladki tylko o biodra, a w ostateczności uda. Ostatnio trochę schudłam, nawet nie wiem jak to sie stało, ale straciłam pare cm w biodrach i własnie w tym miejscu chciałabym przytyć i nabrać takich okrąglejszych kształtów. Może macie jakiś ćwiczenia albo wiecie co jeść żeby przytyć :p

P.S Jestem osobą która dąży do celu dlatego mogą byc to ciężkie i żmudne ćwiczenia, diety, ale prosze pomóżcie :]
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hmm..to chyba nie ten dział. W temacie z dietami na pewno coś Ci doradzą ;)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
tiaaa jesli chcesz to moge oddac Ci troche swoich bo jak dla mnie to za szerokie są tzn wiem ze tak powinmno byc ale blee ja takich nie chce za pare lat bede miec biodra jak beyonce albo J.Lo xD
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ćwiczonek niestety nie za bardzo znam . Ale co powiesz na pływanie na basenie? Przyjemne , wcale sie nie na męczysz a szybko sie traci kcal-orie ;) i dodatkowo to modeluje/rzeźbi sylwetke.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Możesz zastosować dietę Cameron Diaz - czyli wżeranie hambuksów, zapiekanek, hot-dogów itp. ale organizmowi chyba to się niebardzo spodoba...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A jak zawsze nie 3tam uważnie :/ ehs...
Jeśli chcesz sobie "dorobić" takie biodra to wsuwaj słodycze :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Słodycze, hambórgery to dobry sposób, ale mnie zależy na czymś zdrowym :p.
Ostatnio schudłam w biodrach sama nie wiem dlaczego :/
W biodrach miałam 91 a teraz mam 84 masakra poprostu chcę przywrócić dawne wymiary tylko nie wiem jak :(

Wszyscy tylko piszą jak to zżucić te kilogramy a nikt nie pomyślał o osobach którym dodatkowe kilogramy są potrzebne np. MNIE.


Słodycze bardzo lubię :zakochany: ale ostatnio moim rodzicom niezbyt dobrze się wiedzie dlatego nie zawsze mam pieniądze na te słodkie przyjemności :(

Mam jeszcze jedno pytanie a jeżeli kupywała bym sobie te słodycze czy mam je jeść rano, po południu czy też wieczorem.
I drugie pytanie po ilu dniach, tygodniach będą widoczne efekty :question:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Najlepiej tuż przed zaśnięciem. I jakim cudem straciłaś 7cm w biodrach? Ja mam jakieś 90 centów i chciałabym do 85cm zmniejszyć, ale nie za bardzo wiem jak :p
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ale mnie chodzi o zwiększenie bioder znaczy poszerzenie.
A jakim cudem się zmniejszyły aż 7 cm, nie mam pojecią zobaczyłam tylko, że moje spodnie robia się lużne a póżniej jak sie zmirzyłam to doznałam szoku :/

Słodycze ok, już od dzis zabieram się do roboty jedzenia słodyczy, fajna taka praca :D a tak wogóle jeżeli bedę jadła te słodycze to wystarczy mi miesiąc albo 2 żebym nadrobiła te 7 cm :question: czy może trochę więcej albo krucej :question:

Chodzi mi o to, że ja z natury jestem szczupła, kiedy miałam te bioderka wyglądałam bardzo fajnie (przynajmniej ja tak uważam) ale kiedy zgubiłam aż 7 cm już nie wyglądam tak fajnie i wogóle ekstra. Dlatego chcę wrócić do dawnych wymiarów czyli do 91 cm błagam pomocy :)

P.S moje wymiary kiedyś : 83/58/91 - - - > te wymiary mi odpowiadały i to bardzo :D
a teraz : 83/58/83 - - - > masakra :/

P.S HELP, błagam na kolanach :smutas:
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Najlepiej gdybys jadła coś tłustego, słodycze etc.
I do tego jakieś ćwiczenia na brzuch by sie przydały (brzuszki naprzykład).. żebys nie przytyła w talii tylko w biodrach :p
 
Do góry