Zaginął profil gg. Jak odzyskac archiwum?

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Witajcie, mam problem z gg. Mianowicie włączam dzisiaj gadu i okazuje sie, że nie ma mojego profilu. Zaginął tylko mój, inne są nie naruszone. Dodam ze mam zainstalowane gg7.6 i strong gg. Bardzo zalęzy mi na archiwum. Czy moge je odzyskać? Czy moge wogole jakoś odzyskac moze cały profil łącznie z kontaktami(nie miałam wszystkich eksportowanych)
Bardzo mi zależy, prosze poradzcie cos... :(
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
jesli nie wszytskie eksportowalas to chyba nie... wydaje mi sie ze odzyskasz tylko to co bylo zaeksportowane ale i tak bez archiwum
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
tak, jeśli wszystko standardowo instalowałeś
C:\Program Files\Gadu-Gadu\archives.dll
Kopiujesz ten plik w tym samym miejscu po ponownej instalacji GG.

I jeszcze tutaj:
C:\Documents and Settings\xxx\Gadu-Gadu\TwojeGG
Z tego folderu proponuję podmienić wszystkie pliki.

A *.dll lepiej nie edytować, bo i po co. Możesz spróbować otworzyć notatnikiem i sobie poczytać swoje dane :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
pozwolisz ze Cie uprzedze?
C:\Documents and Settings\[tu nazwa Twojego konta]\Gadu-Gadu

i tam wybierasz profil i masz dane
plik archiwum mozna otworzyc kopiujac do specjalnie stworzonego profilu
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
specjalnie stworzonego profilu?
importowałam plik przez gg>archiwum>import ale to archiwum jakies takie stare jest...hehe tzn nie ma ostatnich rozmów..
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Najpierw skopiuj wszystkie pliki do jakiegoś osobnego, dowolnie stworzonego katalogu - tak na wszelki wypadek ;)
A potem tak, jak mówił Vito, stwórz za pomocą GG nowego użytkownika o nazwie np ABC albo Ja1
Potem odszukaj profil ABC w C:\Documents and Settings\xxx\Gadu-Gadu\ABC i tam wklej, to co wcześniej skopiowałeś.
Najlepiej, żeby to był komplet plików, bo kiedyś nieudolnie (operację wykonywałam w Tlenie a nie GG) skopiowałam tylko część i w tym sposobem odzyskałam tylko losowo wybrane rozmowy z archiwum :(
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Swoją drogą zmień GG na Tlen, albo jakiś inny IM. Bo nie pierwszy raz słyszę, żeby komuś profil przestał działać w GG. Tylko w obrębie tych dwóch komunikatorów skopiowanie archiwum nie jest już takie proste.
 
Do góry