Zrób sam w domu!!!

predator

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Propnuje temat w ktorym jak ktos zna jakies ciekawe eksperymenty które mozna zrobic samemu....... nie omijajac tych niebezpieznych:)

Ja ostatnio np. zrobiłem w mikrofali piorun kulisty......... to działa:)

Wsadzamy do mikrofali coś co by sie palilo najlepiej palacy sie kawalek drewna temp. musi byc wyzsza niz jak dobrze pamietam 450 st C. zamykamy włączamy mikrofale na maxa:) nic jej sie nie powinno stac:) po chwili pojawiaja sie trzaski i pod sufit mikrofali wedruja pioruny kuliste niby.... ja widzialem wiec dziala:)

Poz
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
a ja proponuje żeby wziąść kota i przywiązać mu do ogona puszke....przekonacie sie wtedy że koty to bardzo muzykalne zwierzaki!
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Dj Kaseta ty to masz naprawde ciekawe pomysły =( =/ biedne kotki meczyc czy ci nie wstyd !
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
a czy nie można sobie pożartować? według mnie był to żart w wykonaniu DJ_KaSeTy tyle tylko że trza znać sie na żartach żeby zrozumieć jego humor....:p
 

Varial

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z daleka...
Pełen hardcore...wsypać 3 paczki popcornu do mikrofalówki i na maxa nastawić...to jest coś...
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ja polecam wybrać sie do Warszawy na Łazienkowską i pospiewać kilka piosenek na Legie szybki pościg i skok adrenaliny gwarantowany!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
można można albo sie przejść po Gdyni z szalikiem Lechii, Wisły, Legii albo jakiegoś innego nienawidzonego w Gdyni klubu
 

Justynaml

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Skarżysko-Kamienna
do mokrofali najlepiej popcorn wsadzić i mozna jeść i jeśc jak moja siostra, ja niecierpie popcornu :D :D
płyta...... w mikrofali?? No nie wiem czy to bedzie disco :]
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To ja proponuję jajko wsadzic do mikrofali,to bedzie bomba
heh moj tata na szybko wsadzil jajko przed pracą i wyszedł do drugigo pokoju, gdy wrocil do kuchni, jajko bylo w drobnych kawaleczkach przyklejone do kazdego katka w mikrofali :D

oczywiscie ja musialam sprzatac :/ eh
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
hehehe...hehe
Dobrzy jestescie.
Nie ma to jak wsadzic palacy sie kawalek drewna do mikrofali hehehe.

Ja nie raz spalilem garczek w domu.
Bylo duzo dymu.

A o co chodzi z ta plyta w mikrofali ??
Co sie wtedy dzieje ??
Nie mam okazji sam sprawdzic, zreszta wole sie najpierw dowiedziec od kogos !!
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ja nie raz spalilem garczek w domu.
Bylo duzo dymu.
Miałeś sporo szczęścia Pabloski.U mnie na osiedlu przez takie coś spłonęło mieszkanie na X piętrze.Chłopak,który był w domu o tej porze i zasnął,obudziwszy się musiał po gzymsie przedostac się do sąsiada bipłomienie zajęły już wyjście na klatkę schodową.
 
Do góry