Pozdrowienia I życzenia Powroptu Do Zdrowia

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Serdecznie chciałabym pozdrowić i zyczyć powrotu do zdrowia przede wszystkim Marcinowi - chłopakowi Neferet - ma jutro on operację.

Kochana jestesmy z Tobą - dbaj o siebie i o wasze maleństwo i nie denerwuj się.

Będzie dobrze - zobaczysz.

Buziaczki kochana..


:* :* :* :*
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dzięki Aniu,

Marta bardzo się denerwuje o Marcina bo sama jest w innym szpitalu i niemoże z nim teraz być.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Znam Neferet z dzialu 'ciaza' :)
mam nadzieje, ze wsio sie ulozy i na pewno tak bedzie ;)
Neferet wsio naj, nie przejmuj sie, mysl o dzidziusiu a wsio bedzie dobrze :) :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dzisiaj Marcin jest juz na operacji, wczoraj bardzo szybko napisałam tego posta, więc małe wytłumaczenie o co chodzi:

Neferet z Marcinem mieli wypadek samochodowy, na szczęście jej i maleństwu nic nie grozi, wiem tylkoże Marcin ma połamane nogi, miał przetaczaną krew.. martwię się o Martę, bo wiadomo kocha Go i nie chce go stracić... Marcta strasznie się denerwuje, a niemoże z nim być bo zostali umieszczeni w różnych szpitalach a nikt jej nie chce do niego zabrać, każdy się boi o nią...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ojej.... To ja trzymam kciuki za Marcina...
Operacja musi się udać!
A Neferet... Wszystko będzie dobrze :*
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Marta właśnie dzwoniła, kochani Marcin jest nieprzytomny, Marta płacze, nie wiem jak jej pomóc.. nie wiem co jescze mogę jej powiedzieć, co zrobić. Ona jest już w domku ale Marcin nie.. ;( Wierzę że będzie dobrze - bo musi być..

Do cholery dlaczego tak na tym po:cenzura:.. świecie się dzieje????!!!!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To niedobrze, szczegolnie jesli chodzi o malenstwo..
Mery, kochana, ty juz chyba nic nie mozesz zrobic...
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze
i Marta z Marcinem znow beda razem..oby ;(
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dziekuję wszystkim w imieniu Marty za wsparcie

Cięzko jest jej - naprawdę

Jestecie kochani..
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Merolek naprawdę potrafisz wesprzeć w trudnym momencie. To sie docenia.
Oby wszystko sie ulożyło Neferat
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Właśnie się zastanawiałem, gdzie zniknęła mała Neferet..ja pieprzę jestem w lekkim szoku, ostatnio sporo z Nią dyskutowałem..taka historia i to w takim momencie..kto wie o co chodzi to wie..

Pozdrowienia oczywiście dla całej trójki i niech się chłopakowi wszystko pozrasta jak najszybciej, bo Ona bez niego ani rusz...

Mery- jesteś bezkonkurencyjna!
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dzięki kochani, będe z nią rozmawiać przekaże jej jeszce raz że wszyscy są z nią. Nie jest łatwo Marcie - wiem o tym. Myślę, że nikomune było by łatwo.. Każdy na moim miejscu zachował by się tak samo - szczególnie że Marta to "złota" dziewczyna..

Bużka dla wszystkich
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jejkus jeszcze ostatnio pisalysmy ze soba posty :/ bardzo mi przykro ze w takim momencie musialo sie to wydarzyc :( niech dba teraz o siebie zeby malenstwu nic sie nie stalo z tych nerwow
goraco ja pozdrawiam
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Marcin jest po operacji jednej.. zostało jeszcze do zoperowania jedno udo, ale bedzie to dopiero za ok 2 tyg. Lekarze teraz boją sie niewydolności płuc i nerek. Ma być dzisiaj wybudzany. Kochani trzymajcie kciuki!!

Marta wie że wszyscy jestesmy z nią i Marcinem, mam nadzieje że wierzycie tak bardzo jak ja że wszystko zakończy się szczęśliwie
 
Do góry