Co Musi Zrobić Mężczyzna By Zdobyć Uznanie ?

Marker_vip

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Co musi zrobic mezczyzna, ktory chce Wam sie przypodobac ? ... by zdobyc uznanie w Waszych oczach. A takze chcialbym wiedziec co najbardziej Was razi w zachowaniu mezczyzn.
 

Niewidka

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Są gusta i guściki. Każda dziewczyna jest inna i uzna to za indywidualną kwestię. Nie można jednoznacznie określić co ma zrobić mężczyzna aby zdobyć uznanie. To przychodzi stopniowo i nie w skótek jakiejś błachostki, nie napisze co ma zrobić bo jak wspomniałam to kwestia gustu, ale mi napewno nie zaimponował by tym, że chce być za wszelką cene zauważony poprzez chamskie odzywi lub takie tam. To chore!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zgadzam sie z niewidka , niektorzy faceci mysla ze jezeli wyrozniaja sie z tlumu tym ze odzyaja sie chamsko do innych osob to strasznie sie myla...nie cerpie takich facetow zawsze ogladam sie za takimi ktorzy nie chca az tak bardzo zwrocic na siebie uwagi i mysla ze sa pepkiem swiata :/ to wogole nie dziala na dziewczyny-przynajmnieij na niektore ja lubie jak chlopak jest przede wszystkim kulturalny pomocny i mily ... :)
 

malenstwo0023

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
358
Punkty reakcji
0
Miasto
anioł mnie upuscił
Myślisz, ze podamy Ci nie zawodny sposób na to jak sie spodobać dziewczynie? Nie ma czegoś takiego. Każda dziewczyna jest inna i nie wszystkim podoba sie to samo.
 

Marker_vip

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Nie prosze tu o gotową odpowiedz, gdyż takiej nie ma każda z Was jest wyjatkowa, dlatego beda rozne odpowiedzi. Chodzi mi głownie jakie cechy cenicie w mezczyznach, a co nie ;)

Nie prosze tu o gotową odpowiedz, gdyż takiej nie ma każda z Was jest wyjatkowa, dlatego beda rozne odpowiedzi. Chodzi mi głownie jakie cechy cenicie w mezczyznach, a co nie ;)
 

tremolo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Myślę, że mężczyzna nie powinien zachowywać się przy kobiecie inaczej niż zwykle, bo gdy ją już zdobędzie, to ona może przeżyć rozczarowanie. Najlepiej jeśli każdy zachowuje się naturalnie.

U wszystkich ludzi, zarówno u kobiet jak i mężczyzn razi mnie używanie wulgaryzmów, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu i popisywanie się.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Co prawda nie jestem laską ale z własnego doświadczenia moge dać Ci pare rad co zrobic aby przypodobać się kobietom.Więc:

1.Traktuj je z góry.Mają wiedzieć kto tu rządzi.

2.Kobiety uwielbiaja niewybredne komplementy (co prawda twierdzą że tego nie lubią ale kłamią).
Wyrażenia typu "Ale bym pomiętosił twoje bufory" są jak najbardziej na miejscu.

3.Jesli tylko nadarzy się okazja aby klepnąć panienke w pupe, zrób to.przepadają za tym.Od razu czują się bardziej kobiece.

4.Kobiety wprost szaleją za twardzielami.Bądź więc męski.Klnij, pluj, bekaj, puszczaj gazy ile wlezie.Zobaczysz nie opędzisz się od nich.

5.Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć alkocholem, papierosami i potem.To są własnie te feromony o których tak trąbią media.Pamiętaj o tym.

6.Jak już dzięki moim wskazówkom zdobędziesz jakąś panienke, to dalej podrywaj inne.Zwłaszcza przy niej.Niech wie że ma o Ciebie walczyć bo w kazdej chwili możesz ją kopnąć w cztery litery i wziąść sobie inną.Jeśli jednak ona odważy się zamienić z jakimś chłopakiem choćby słowo, zrób jej karczemną awanture.Najlepiej przy ludziach.


Na razie tyle.Jak coś sobie jeszcze przypomne to dopisze.Zastosuj się do moich wskazówek a żadna Ci się nie oprze. :eek:k:
 

malenstwo0023

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
358
Punkty reakcji
0
Miasto
anioł mnie upuscił
W żadnym wypadku nie słuchaj golema!!! Mam nadzieje, że on tylko żartował.

Ja u mężczyzn cenie: poczucie humoru, umiejętnośc samokrytki i przyznania sie do bledu, musi być kulturalny i zadbany.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
golem, kocham Cię ! :lol: :D
Nie ma niezawodnego sposobu. Jedne wolę nieśmiałych chłopców, inne wolą goryli, a jeszcze inne wolą kobiety :D
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
4.Kobiety wprost szaleją za twardzielami.Bądź więc męski.Klnij, pluj, bekaj, puszczaj gazy ile wlezie.Zobaczysz nie opędzisz się od nich.

5.Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć alkocholem, papierosami i potem.To są własnie te feromony o których tak trąbią media.Pamiętaj o tym.

powodzenia, jak bedzies ztak puszczal gazu to ja zaczadzisz :D
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
golem jak tymi sposobami zarwiesz jakąś panienkę daj mi znać, to zamówię jej wizytę w szpitalu psychiatrycznym. ;)
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Uśmiechaj się... Jakieś :cenzura: perfumy... Spacer o północy... Albo poprostu o zachodzie słońca... Miłe słówka.... Przykład... "dobrze, ze jesteś", "bez Ciebie to nie to samo", "Jesteś wyjątkowa". Będzie jej miło. Ja Ci powiem na jakiego faceta ja bym poleciała... no więc: Miły, Inteligętny, z poczuciem humoru, wie co i gdzie wypada. ;) i fajny charakterek, aaa i oczywiście zadbany. Reszta nie ma znaczenia.... Takiego jest trudno znaleźć...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Powinien adorować dziewczynę, okazywać, że ona mu się podoba, ale nie być nachalnym. I zrobić tak, żeby dziewczyna też musiała trochę się postarać, ale w większości to on. Byś pomysłowmy i oryginalnym i zdolnym do poświęceń. Heh, normalnie ideał :) Ale ideałów na świecie nie ma ;)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
mnie musi pocałować w policzek, prawy koniecznie
no i oczywiscie musi chciec sie dla mnie ZABIĆ
tylko jeszcze takiego nie spotkałem bo nie jestem pedałem, ale kto wie moze sie kiedys przytrafi
 

Marlo

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Komety
Co prawda nie jestem laską ale z własnego doświadczenia moge dać Ci pare rad co zrobic aby przypodobać się kobietom.Więc:

1.Traktuj je z góry.Mają wiedzieć kto tu rządzi.

2.Kobiety uwielbiaja niewybredne komplementy (co prawda twierdzą że tego nie lubią ale kłamią).
Wyrażenia typu "Ale bym pomiętosił twoje bufory" są jak najbardziej na miejscu.

3.Jesli tylko nadarzy się okazja aby klepnąć panienke w pupe, zrób to.przepadają za tym.Od razu czują się bardziej kobiece.

4.Kobiety wprost szaleją za twardzielami.Bądź więc męski.Klnij, pluj, bekaj, puszczaj gazy ile wlezie.Zobaczysz nie opędzisz się od nich.

5.Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć alkocholem, papierosami i potem.To są własnie te feromony o których tak trąbią media.Pamiętaj o tym.

6.Jak już dzięki moim wskazówkom zdobędziesz jakąś panienke, to dalej podrywaj inne.Zwłaszcza przy niej.Niech wie że ma o Ciebie walczyć bo w kazdej chwili możesz ją kopnąć w cztery litery i wziąść sobie inną.Jeśli jednak ona odważy się zamienić z jakimś chłopakiem choćby słowo, zrób jej karczemną awanture.Najlepiej przy ludziach.


Na razie tyle.Jak coś sobie jeszcze przypomne to dopisze.Zastosuj się do moich wskazówek a żadna Ci się nie oprze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie nie i jeszcze raz nie

Etap I


1.Bądź dla niej miły suptlny kup jej kwiaty najlepij bukiet róz załóż garnitórek lub smoking co wolisz

2.Najlepiej poiwedizec jakis komplement ale nieprzesadzać z ich ilością. 2 , 3 wystarczą wzupełności

3. Nieiwerz jej za pupe tak jak tamten napisał tylko za ręke.

4.Żadnych wpadek jak juz cos ise zdazy to nie zwlekaj z przeprosinami.

5. Żadnych przydkich zapachów przed rantką niepal ani niepij a i najlepiej kupić sobie per fumy wiesz.

6.Jeżeli jakiś gówniaż ise do niej przyczepi pogoń go ale nie specjalnie tak ostor bo wtedy może sobie coś o tobie pomyśleć dziewczyna złego albo lepiej znim porozmawiac ale nie za długo by niestała dziewczyna sama.

7.Najlepiej wskoczyc gdzieć do jakiejś restauracji lub zabrośić na obiad do domu jeśłi wolisz to kino .

8.Jeżeli wybierzesz obiad u siebie w domu to niepozwól rodizcą na gadaninie typu od kiedy jesteście razem sprubuj tego unikać jak odrazu cos zacznie mówić szybko zareaguj nato .

9.Po kolacji czy tam objedzie odprowadzasz ja do domu dzieujesz za spędzone chwile i ise żegnasz najlepiej przytuleniem ise do siebie i tak napewno nieedzie miała nic przeciwko.

10.Tak rub przez mieisąc oczywiście juz niemusisz zakłądac garnituru normalne dzinsy i gdiześ nia wyjdz do kina.

Etap II

11 Jest to jeszcze za wsześnie na całowanie to dopiero w etapie III :D a mamy ich XVI do tego wlicza ise wszystko

Dobra reszte jutro napisze.
 
Do góry