Gdzie Wyjeżdżacie Na Wakacje?

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
w piątek po zakonczeniu roku szkolnego jadę na Florydę, potem wpadne do Brazyli no i wogóle troche sobie polatam :p
dobra koniec ..Bałtyk Tatry Sudety Pieniny i sąsiednie kraje Polski noooo i oczywiscie ŁĄCKO :D =tam zawsze jest ciekawie, hehe...
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
A ja 10 dni pozniej po mojich urodzinkach :D (10 lipiec =]) Jade do:
-Francja
-Luksemburg
-Niemcy

Bedzie zwiedzania =]
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
a ja planuję odwiedzić Kraków :) już 3 razy tam byłam i podoba mi się to miasto :) a poza tym,hmm..nie wiem..może coś się później wymyśli :p
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
NIgdzie nie wyjeżdzam
były plany ale sie zburzyły
Warchały ...
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Niemcy.. i może po polskich miastach troche pojeżdże ;)
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Poskie morze, jeszce nie wiem gdzie dokładnie, ale moze Jastrzębia góra albo Władysławowo. Ogólnie tamte strony!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
NIe ma sie czym chwalić najpierw tydzień w górach a potem z gór prsoto nad morze i też na tydzień.
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Ja właśnie wróciłam od babci hyhy...
Jade jeszcze do Jarosławca. Mieliśmy jechać w sierpniu ale chyba pojedziemy w tym miesiącu :D Na tydzień
Jeszcze mi obiecali do Lichenia na jeden dzień
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
od sieprnia jade najpierw do Wisły [nie, nie rzeki - miasta] a po tygodniu do Sudet, gdzies pod jelenia gore na 2 tygodnie, no i tak czas zleci az do 22 sierpnia... tego roku oczywiscie, to tak na dobra sprawe to juz bym sie mogla zegnac, bo nie weim czy zapamietam o pozegnaniu forum, to od razu juz na zapas mowie: "do zobaczenia wroce wkrotce"
 

karolchelm

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Chełm
byłem tydzień na ślasku (dąbrowa górnicza i okolice), włodawa, krasnystaw, dorohusk, będę tydzień w bieszczadach (jabłonki) + jezioro białe (okuninka), zalew zółtańce itp.
 

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Ja bylem na wyciecze po europie, Kolonia-> Amsterdam-> Bruxela-> Paryz-> Luxemburg ( tutaj macie filmik). 31 jade na oboz paintballowy na kaszuby do miejscowosci Wiel czy jakos tak.
 
Do góry