czy przebił mi błonę ?

Patus03

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska ;d
Mam pytanie..

otóż.. była impreza.. i spałam z kolesiem pod namiotem.. byłam bardzo pijana.. a mam dopeiro 14 lat .!
i .. całowalismy sie .. doszło do tego że on mi robił palcowke a ja mu waliłam konia.. robił mi minete.. a ja mu loda.. Wiem że to glupie ! zachowałam sie jak zwykla dziwka !! ale zarywalismy do Siebie juz bylismy razem tak jakby..

no i podczas tych pieszczot.. on .. ehh.. chcialo nam sie sexu.. lecz nie było gumek.. wiec wsadził mi pare razy jakies 5 razy i wyciagnał i juz dalej tylko były pieszczoty.. nic mnie nie bolało , nie leciała krew , nic nie czułam , zadnego bólu . NORMALNIE NIC NIE CZUŁAM .! i mam pytanie..

mam 14 lat.. więc , czuje sie młodo zeby isc do ginekologa.. więc mam pytanie czy jestem nadal dziewicą ;[ ? czy mógł mi przebić błonę ?

to było dosc dawno jakies 6 miesiecy temu.. nie jestem w ciązy.. ani nic.. ale boje sie o tą blone.. moja mama sie o tym dowiedziała.. zaprzeczalam jej , ale mówi ze pojdzie ze mną do ginekologa.. czy jestem nadal dziewicą .?! bo jak wsadzam sobie palec to wchodzi na luzie.. ;[ ale uzywam tamponów .. wiecj uz niewiem sama.. boej sie sie .. ;[

pozdrawiam ;[
 

Dollores

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn, Wielka Brytania
Witam,
po pierwsze, nie uwazasz, ze takie obnazanie sie jest ' nie halo'?
Tzn lepiej faktycznie isc do lekarza,
po drugie bycie dziewica jest sprawa tego czy to bylas z mezczyzna czy nie. A Ty bylas, nie wazna jest techniczny aspekt, uprawialas seks, tyle.

jak moglas spac pod namiotem w zime?

Poza tym nigdy nie jest sie za mlodym zeby isc do lekarza jak sie tak zachowuje;)
 

siexoonov

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dziecko! Weź się ogarnij, idź poczytaj książkę, może jakąś lekturę...
I nie pisz takich bzdur, bo ręce opadają.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
jak moglas spac pod namiotem w zime?

Trafne spostrzeżenie. Brawo. :D



Co do tematu:
Nie ma to jak dzieci dorwią się do klawiatury.
A jak Mama mogła się o tym dowiedzieć?
Sama Jej powiedziałaś czy zajrzała Ci w majtki? :mruga:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W wieku 14 lat o_O ? Idź lepiej do ginekologa bo to chyba najlepsze co możesz zrobić w tej sytuacji...

Widzisz i nie grzmisz...

edit:// fuck burza :/
 
A

arkovianin

Guest
Ołłł shit ale dzieciak.... no cóż dobrze że ma chociaż samokrytyki trochę...
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
nie no w sumie na iście do ginekologa to chyba fakt że za młoda jesteś ;P musiałabyś iść z opiekunem a wątpie ze byś w takiej sprawie chciała xd poza tym, dziewicą już nie jesteś... nawet jak by raz Ci włożył... błona dziewicza to nie tylko oznaka dziewictwa... rodzą się kobiety bez tej błony i żyją... a w wieku np 2 lat są dziewicami xd doszło między wami do zbliżenia... a to jest jak sex... a tak w ogóle to w przyszłości możesz trafić na faceta który będzie tak szybko dochodził i wasz stosunek będzie taki krótki jak ten pod tym namiotem ;P
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
nie no w sumie na iście do ginekologa to chyba fakt że za młoda jesteś ;P musiałabyś iść z opiekunem a wątpie ze byś w takiej sprawie chciała xd poza tym, dziewicą już nie jesteś... nawet jak by raz Ci włożył... błona dziewicza to nie tylko oznaka dziewictwa... rodzą się kobiety bez tej błony i żyją... a w wieku np 2 lat są dziewicami xd doszło między wami do zbliżenia... a to jest jak sex... a tak w ogóle to w przyszłości możesz trafić na faceta który będzie tak szybko dochodził i wasz stosunek będzie taki krótki jak ten pod tym namiotem ;P


doswiadczona 15 latka doradza swojej mniej doswiadczonej 14 letniej kolezance. No po prostu gleba :bag:
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Po takich przygodach chyba szybko zostaniesz mamą w ciągu najbliższych paru lat bo wszystkie tak kończą ..
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Ja nie jestem jakoś dużo starsza od Ciebie i też mam jakieś doświadczenia łóżkowe za sobą... Ale jak czytam tego typu posty to sobie myślę, że koniec świata jest bliski :/ Dziewczyno jeśli nawet nie wiesz kiedy przestaje się być dziewicą, czy co to jest błona dziewicza i decydujesz się na zbliżenia bez zabezpieczenia "bo chciało Ci się seksu" choć mam wątpliwości czy rozumiesz to pojęcie to chyba nie do ginekologa powinnaś iść a raczej wybrać psychologa. Może by tak pierwsze się dowiedzieć co się robi zanim się to zrobi? jak nie masz z kim porozmawiać to Google naprawdę nie gryzą. Nie mnie Cie oceniać ale było już wiele postów od takich dziewczyn jak Ty "zaszłam w ciąże ,ratunku, co robić".
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
taka teraz jest rzeczywistość kifer

wiem wiem :) cale "szczescie" ze ja sobie zyje w mojej rzeczywistosci


a swoja droga jest to prowokacja: 14 latka, piszaca dobrym i skladnym jezykiem, chociaz z tekstu jasno wynika ze idiotka jest.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
masakra.... jeśli to nie prowokacja, to to dziecko jest po prostu puszczalskie. w takim wieku piep.rzyć się pod namiotem bo "seksu się chciało" łeee....
to ja sobie lepiej nadal pożyję w tej samej rzeczywistości co kolega kifer
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
to ja sobie lepiej nadal pożyję w tej samej rzeczywistości co kolega kifer


przepraszam! moja rzeczywistosc jest zarezerwowana tylko i wylacznie dla mnie kolezanko :p i dla kazdego normalnego czlowieka bylaby nie do zniesienia to stworz sobie swoja :D
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
no dobra, przepraszam najmocniej... no to zostanę sobie w swojej... ale to miło wiedzieć, że ktoś ma chociaż trochę podobną :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
no jeśli komuś się podoba styl życia autorki tematu to wybaczcie.. chyba jest ciężko chory :/
 
Do góry