Egipt OK- TOURS 2009 !

K

katatonia

Guest
Ja zastanawiałam się czy nie jechać tam z ok-tours, jednak jeszcze nie wiem, nie umiem się zdecydować:) - baba:)
Poza tym póki co ciężko z kasą i nie wiem jak z egzaminami będzie. Chciałam jechać na grupę studencką. Zastanawiałam się na d tym terminem 23.06 - 07.07, bo potem chcę gdzieś do pracy wyjechać :p Wiem, że na pewno gdzieś z tym biurem pojadę, bo je uwielbiam. Jeździłam z nimi jak byłam młodsza, moja siostra ciągle z nimi jeździ i obie jesteśmy zachycone. Mają doświadczenie i podejście do ludzi:) Podoba mi się to u nich, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik:) Jak się zdecyduję to dam znać :)
 

imperator36

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
częstochowa
No ja i tak jadę w 2 terminie no i na grupe do 18 lat więc i tak byśmy razem nie jechali. Ale dzięki za info o biurze teraz jestem spkojny że wszystko będzie ok.

Miłych wakacji :)
 
K

katatonia

Guest
ok-tours to naprawdę godne uwagi biuro. Nigdy nie narzekałam na "współpracę" z nimi, więc jestem pewna, że i Ty będziesz zadowolony. Fajni wczasowicze jeżdżą i ogólnie wszystko naprawdę wysokiej jakości. Myślę, że będziesz miał miłe wspomnienia:)
Tobie również udanych wakacji i czekam na relacje :)
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja jadę!;D Rodzice zrobili mi małą niespodziankę i zasponsorowali tak miły wyjazd;) Biuro znam,jeździłam już z nimi-mam same miłe wspomnienia;) Ciekawa jestem,jak to będzie w tym roku-ostatnim razem nawet pokoje w hotelu były bardzo komfortowe;P Ech,jeszcze tylko kilkadziesiąt dni... Wcale nie tak dużo;D
 

wiolciaaa93

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy wybiera się ktoś w terminie 04.08 - 18.08 ?? Przedział wiekowy 14-18 . :] :D
 
Do góry