Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Fotografia Ślubna na wysokim poziomie

Napisane przez kbfoto , 19 listopad 2018 · 836 Wyświetleń

fotograf białystok fotograf łomża fotograf ostrołęka fotograf ślubny
Fotografia Ślubna na wysokim poziomie

Chciałbym Wam dzisiaj przybliżyć jak się powinno przygotować do ślubnej sesji plenerowej

 

 

 

Dołączona grafika

 

Na dzień sesji najlepiej wziąć wolne w pracy. Istotne jest, aby w tym dniu nie mieć nic na głowie, a cały czas poświęcić na zdjęcia. Tylko wtedy będziemy mogli uniknąć stresu i myślenia, czy przypadkiem w pracy bez nas się nic nie dzieje. Niektóre pary biorą ślub podczas dłuższego urlopu i zaraz po zabawie planują podróż poślubną. Można więc sesję „wcisnąć” pomiędzy wesele a wyjazd, wszystko jest kwestią wcześniejszego ustalenia z fotografem ślubnym. Możemy też oczywiście fotografa zabrać ze sobą w podróż ;)

 

Dołączona grafika

 

Przygotowanie się do sesji zdjęciowej zależne jest od miejsca, gdzie będzie się ona wykonana. Przede wszystkim nie powinno się robić zdjęć bezpośrednio po poprawinach, bo wyjdziemy na zdjęciach nieestetycznie. Trzeba się wyspać i dobrze wypocząć! W plener udajemy się raczej nie w strojach ślubnych, które zabieramy ze sobą – chyba że na miejscu nie będzie gdzie się przebrać, wtedy do torby bierzemy tylko buty, bo chodzenie po wertepach w szpilkach jest raczej mało komfortowe. W zimny dzień trzeba wziąć także kurtkę, a w deszczowy – parasol, aby nie zamoczyły się włosy i nie rozmazał makijaż. Pamiętajmy, żeby parasol nie był czarny to ten nie wygląda dobrze na zdjęciach.
Zabierzmy ze sobą coś do picia. Latem niech to będzie woda mineralna, zimą – kawa lub herbata w termosie. Jak ktoś się stresuje przed sesją może mieć ze sobą niewielką ilość alkoholu. Oczywiście nie obejdzie się bez kosmetyków. Trzeba mieć pod ręką zestaw do makijażu i koniecznie puder, aby uniknąć brzydkiego świecenia twarzy, także lusterko, grzebień, szczotkę i lakier do włosów. Zabieramy również gadżety, które mają „wystąpić” na zdjęciach. Nie zapominamy o bukiecie ślubnym. Mężczyzna powinien pamiętać o spinkach i muszce, gdyż te są najczęściej zapominane na sesję.

Doradzał fotograf ślubny Kacper Białobłocki ;)  • 0Listopad 2019

N P W Ś C P S
     12
3456789
10111213141516
1718 19 20212223
24252627282930